Iron Maiden vydávají bestofku

Vydáno 19.04.2008 | autor: redakce

Iron Maiden vydají příští měsíc výběrové album, které bude mapovat tvorbu těchto legendárních metalistů během 80. let. Skupina také dorazí v srpnu do Čech.

Iron Maiden vydávají bestofku Iron Maiden vydávají bestofku

Disk s názvem Somewhere Back In Time, který vyjde 12. května, bude rekapitulovat největší úspěchy Iron Maiden v osmdesátých letech. Půjde o průřez kariéry této legendární britské kapely z dob její největší slávy. Těšit se můžeme celkem na patnáct skladeb, ve třech případech půjde dokonce o raritní koncertní záznamy.Pod stejným názvem, jako nese připravované album, vyrazili Iron Maiden 1. února na světové turné, jenž odstartovali v Indii. V současné době se Bruce Dickinson s kapelou připravují na druhou část turné, která začne v Texasu. Do Evropy následně zavítají koncem června. Mezi čtyřiadvaceti zastávkami nemůže chybět ani Česká republika, kde se Iron Maiden představí 8. srpna na stadionu pražské Slavie.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím