Festival Okoř zveřejnil line-up

Vydáno 11.07.2008 | autor: redakce

V sobotu 23. srpna proběhne pod zříceninou hradu Okoř devátý ročník festivalu Open Air festival Okoř 2008. Letos zahrají skupiny Wohnout, Gipsy.cz, Chinaski a řada dalších.

Festival Okoř zveřejnil line-up Festival Okoř zveřejnil line-up

Již osm let se na louce přímo pod romantickou zříceninu hradu Okoř potkávají všechny věkové kategorie milovníků rocku i folku. V minulosti se na festivalu setkali s takovými hudebníky, jako jsou Jaromír Nohavica, Karel Plíhal, Hana Hegerová, Lenka Dusilová, Anna K., Miro Žbirka, Iva Bittová, Divokej Bill, Vypsaná fixa a mnoho dalších.O nemalém zájmu o tento festival svědčí i skutečnost, že poslední tři ročníky byly beznadějně vyprodány. Letošní, již devátý ročník populárního open air festivalu se bude konat v sobotu 23. srpna od 14:00. Pod Okoří zahrají: Photolab, Michal Pavliček a Bára Basiková, Gipsy.cz, Prohrála v kartách, Kamil Střihavka, Wohnout, Aneta Langerová, Chinaski, Čechomor, herec a zpěvák Jiří Schmitzer, Tomáš Klus.

Nebude chybět doprovodný program určený především dětem do 12 let. Ty mají, stejně jako vozíčkáři, vstup zdarma.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím