Hip Hop Kemp doplňuje line up

Vydáno 29.07.2008 | autor: redakce

Největší domácí hiphopový fest se těžko může odehrát bez česko-slovenských oblíbenců. Letos dorazí Kontrafakt, Navigators, PSH, Pio Squad, Zverina, Moja Řeč a mnoho dalších.

Hip Hop Kemp doplňuje line up Hip Hop Kemp doplňuje line up

Za trikolóru letos pojedou Kontrafakt, Navigators a PSH. PIO Squad s rozjetým pódiovým gangsta boogie budou tentokrát křepčit v rytmu nové desky Interview. S novým albem Funkčný veterán se pochlapil i Vec, který vystoupí v doprovodu Zveriny. Novou desku také představí dvojice Moja Reč. Z turné zahrnujícího země německé si odskočí IdeaFatte.Grime letos na Hip Hop Kempu obstará Angličan DJ Logan Sam a mikrofonů se chopí například Durrty Goodz a Chipmunk. Dubstep představí Coki. A důstojný úvod večírku plného basů pak obstarají Side9000, ANS, Machine Funck, Matoa a Slováci Miretz a Es-Ha.

Speciálních stylových nocí bude samozřejmě více, čeká vás reggae a dance hall, baile funk a baltimore club, devadesátková klasika i nadzvuková produkce jedenadvacátého století v podání mnoha DJs.

A abyste se řádně na festival naladili, připravil pro vás DJ Tuco speciální Hip Hop Kemp Mixtape se skladbami interpretů, jichž si na Hip Hop Kempu užijete. Stahujte zde.

www.hiphopkemp.cz

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: Bicep v Roxy
Banner
zavřít