Oceňované Slepé lásky míří do kin

Vydáno 12.08.2008 | autor: redakce

Slovenský dokumentární film Slepé lásky, který získal prestižní cenu Art Cinema CICAE na letošním festivalu v Cannes, bude mít premiéru v českých kinech 4. září.

Oceňované Slepé lásky míří do kin Oceňované Slepé lásky míří do kin

Celovečerní debut režiséra Juraje Lehotského zobrazuje čtyři příběhy. Čtrnáctiletá Zuzka se pokouší najít svojí první lásku. Poznává jí po internetu, ale skrývá své tajemství, že je slepá. Róm Miro miluje téměř slepou bílou dívku, ale skutečnost, že je tmavé pleti mu komplikuje naplnění lásky.Manželé Elena a Laco čekají miminko. Příběh představuje vcítění se do budoucí maminky a její velkou touhu a sílu vychovávat dítě. Očekávání přináší jemné situace naplnění radostí ale i otázkami. Učitel hudby Peter je člověk svérázné fantazie. Rád poslouchá dobrodružné rozhlasové hry, které ho vtahují do svého světa. Peter se svojí ženou žijí milý vztah mezi stěnami malého bytu, kde se odehrává jejim malý, velký příběh.


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím