James Blunt se prodává za hubičku

Vydáno 08.10.2008 | autor: redakce

V pondělí 6. října vyšlo v České republice nové album britského zpěváka a písničkáře Jamese Blunta, které je unikátní jak podobou, tak i cenou a způsobem distribuce.

James Blunt se prodává za hubičku James Blunt se prodává za hubičku

Půjde o speciální CD, které bude obsahovat osm písní z dvou dosud vydaných studiových alb Back to Bedlam a All The Lost Souls. Kompilace navíc vychází pouze u nás, nikde jinde na světě,“ říká Iva Milerová, ředitelka české pobočky Warner Music. Album nazvané Song Collection bude k dostání ve všech novinových stáncích za cenu 50 Kč. CD bude k dispozici na pultech pouze jeden týden – od 6. do 12. října.Načasování vydání před Bluntovým vystoupením 27. října v Praze není také náhodné. „Při předložení obalu v předprodejní síti Ticketpro získají zájemci slevu 20% na vstupenky na tento koncert,“ doplňuje Russell Katz, šéf pořádající agentury InnerVisions. Jeden papírový obal opravňuje ke koupi maximálně dvou vstupenek jakékoliv kategorie.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím