Česká MTV hledá moderátory

Vydáno 04.03.2009 | autor: PR

TV Nova hledá nové tváře pro hudební kanál MTV. Moderátorem či moderátorkou se můžete stát i vy.

Česká MTV hledá moderátory Česká MTV hledá moderátory

V první fázi, která bude probíhat od 16. března do 5. dubna, se do výběrového řízení může hlásit každý, komu je mezi 16 – 30 lety a mluví plynulou češtinou nebo slovenštinou. Stačí jen zaslat své profilové video v délce maximálně jedné minuty a vyplnit formulář na webových stránkách www.mtv.cz. Pro ty, kteří internet k dispozici nemají, je připravena možnost nahrát své video a přihlásit se do výběrového řízení ve vybraných městech České a Slovenské republiky.


Z nejlepších 200 videí a adeptů na moderátory MTV budou vybírat sami diváci a uživatelé webových stránek. Hlasování bude probíhat od 8. do 15. dubna na internetových stránkách www.mtv.cz. Hlasující budou svým oblíbencům přidělovat body v rozmezí od 1 do 5. Autoři prvních pěti videí s nejvyšším počtem bodů pak budou pozváni na finálový casting do Prahy, kterého se zúčastní i pět desítek autorů videí vybraných odbornou porotou.

zdroj: MTV

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem
Banner
zavřít