HUDBA Z CREAMFIELDS NA NETU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Ačkoliv do festivalu CREAMFIELDS 2004 zbývají ještě 2 týdny (6.8. Roudnice nad Labem), již nyní si můžete vychutnat djské sety a poslechnout hudbu některých účinkujících.
CREAMFIELDS 2004
Pátek 6.8.2004
Letiště Roudnice nad Labem
www.creamfields.cz


Pořadatelé vřele doporučují pumping hard house set od FERGIEho, který naleznete na internotových stránkách radia BBC. FERGIE je mimochodem speakerem této přestižní stanice, tedy její sekce BBC RADIO 1. a právě na jejich stránkách si můžete poslechnout poslední set z jeho vystoupení v rámci vysílání.
Link: http://www.bbc.co.uk/radio/aod/radio1_aod.shtml?fergie


Stejně tak naleznete na internetu tracky z posledního alba Holanďana JUNKIE XL. K oslechu budete potřebovat přehrávač Real Player, který je ke stažení zdarma. To nejlepší z alba ''Radio JXL: A Broadcast From The Computer Hell Cabin'' naleznete na následují adrese:
http://www.roadrunnerrecords.co.uk/artists/JunkieXL/music.aspx


A nakonec taky jedna příležitost pro příznivce kvalitního techna. Live set MARCO BAILEYho z jeho vystoupení v loňském roce si můžete stáhnout na zde:
http://www.lekkerlui.nl/LandDownUnder/page.php?id=360

Podrobné profily všech kapel a Djs naleznete na www.creamfields.cz.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím