Žebřík na Rádiu Wave

Vydáno 07.03.2007 | autor: redakce

Do vyhlášení Žebříku 2006 zbývá už pouze několik hodin. Na ČRo 4 - Rádiu Wave byl naší "akci roku" věnován pořad Odpolední session. Nyní si můžete záznam rozhovoru poslechnout.

Moderátorka Veronika se zajímala o nejaktuálnější novinky, změny, chystaná překvapení, program na druhém pódiu i o interní redakční tipy. Vítěze jednotlivých kategorií se samozřejmě nedozvěděla, všechna jména zazní až (či spíše "už"!) v pátek 9. 3. v DK Inwest v Plzni, kam jste i prostřednictvím této audioupoutávky všichni srdečně zváni.

Rozhovor s Filipem Tomáškem si můžete poslechnout na stránkách pořadu Odpolední session, konkrétně TADY. Kromě streamu je pro příznivce podcastingu připravena i verze ke stažení ve formátu mp3.Slavnostní vyhlášení ankety Žebřík 2006 Sony Ericsson Awards vypukne v pátek ve 20:00, předáno bude celkem 30 cen. Na hlavním pódiu se můžete těšit na koncerty Support Lesbiens, Pehy, Gaia Mesiah a "funkového desatera" J.A.R., z druhé stage se budou ozývat beaty Gipsy.cz, Pio Squad, DJs Abdula52, Omara a dalších.

Jelikož pro zájemce existuje možnost protáhnout post-žebříkovskou oslavu až do ranního kuropění, tipy na dostupné ubytování nabízíme ZDE.Podporujte Rádio Wave - pište ICQ, mailujte, poslouchejte na webu i v éteru (100,7 FM) a držte mu palce, nad osudem terestrického (pozemního) vysílání visí veliký otazník..

Sloupky moderátorů Rádia Wave najdete v REPORTU v sekci News. Tentokrát Tadeáš Haager o stárnutí, o hudebních trendech a nesmrtelných Chemical Brothers.

www.wave.cz
Klikněte na odkaz zde.

Žebřík na Rádiu Wave Žebřík na Rádiu Wave

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím