NOVÉ ALBUM U2 UNIKLO NA INTERNET

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

U2 mají stejnou smůlu jako Eminem. Jen pár týdnů před vydáním a navzdory přísným bezpečnostním opatřením někdo dal nové album How To Dismantle An Atomic Bomb na internet k volnému stahování.

NOVÉ ALBUM U2 UNIKLO NA INTERNET NOVÉ ALBUM U2 UNIKLO NA INTERNET

Podle mluvčího kapely zatím není jisté, zda tato nepříjemnost ovlivní i samotné datum vydání albové novinky, které je plánováno na 22. listopadu. Každopádně skupina zvažuje, možnosti legálního prodeje přes internet v dřívějším termínu, zřejmě prostřednictvím serveru iTunes. „Jestliže se to tento týden dostalo na internet, okamžitě to dáme do legálního downloadu na iTunes a cédéčka se dostanou do konce měsíce do obchodů. Byla by to ale škoda. Přišly by tak vniveč roky práce, měsíce příprav a to vůbec nemluvím o všech zmařených dovolených. Ale pokud to je jednou venku, tak je to venku,“ řekl už dřív Bono.

www.u2.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím