TATA BOJS VS. JUNGLE SKY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Vyjímečná akce, která propojí hudební svět skupiny TATA BOJS s předními DJs z tanečních oblastí drum´n´bass a jungle, proběhne 19. února v Roudnici nad Labem.
Tata Bojs přizpůsobí svoje celovečerní vystoupení tepotu celého večera, dočkáme se tedy převážně tanečnějších a energičtějších tracků (něco jako Best Of bez baladických skladeb). Celá akce začne už před sedmou hodinou večerní a potrvá až do páté ranní, přičemž skupina se dostane na podium před jedenáctou večerní hodinou.

Atmosféru v sále nažhaví nadějní DJ Skiny (drumandbass.cz) a Dj Dave + MC Voojtano (quintrix). Po vystoupení Tata Bojs se dočkáme absolutní špičky v oboru: DJka Babe Ln (roxy booking) a DJ Koogi (shadowbox), o kvalitní dojezd se postarají opět DJs z úvodních setů.

Cena za celou akci se bude pohybovat kolem 200,- Kč a lístky budou k mání v zavedených předprodejních místech

Roudnice je od Prahy půl hodiny jízdy autem (směr Teplice) nebo vlakem (z Masarykova nádraží nebo Holešovic cca 45 min.). Hala je položena hned za mostem (ten je hned pod nám.) u Labe naproti vlakovému nádraží.

Line Up (změna vyhrazena):
19.00 DJ Skiny (drumandbass.cz)
21.00 Dj Dave + MC Voojtano (quintrix)
22.45 Tata Bojs
00.30 DJka Babe Ln (roxy booking)
02.00 DJ Koogi (shadowbox),
03.30 DJ Skiny (drumandbass.cz)
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím