Peha má novou zpěvačku, je jí šestnáct

Vydáno 31.10.2011 | autor: redakce

Slovenská Peha si po Kataríně Knechtové vybrala novou zpěvačku. Je jí Romana Hlobeňová, šestnáctiletá studentka gymnázia. „Můj příchod do Pehy byl jednodušší, než jsem čekala. Kluci si mě vlastně našli sami. Slyšeli mě totiž zpívat ve finále loňského Košického zlatého pokladu," vzpomíná Hlobeňová.

Peha má novou zpěvačku, je jí šestnáct Peha má novou zpěvačku, je jí šestnáct

peha
S repertoárem kapely se prý sžila celkem lehce. „Písničky Pehy zpívám už od svých deseti let. Při jejich zpěvu se cítím přirozeně, což je myslím to nejdůležitější," řekla. „V první řadě se teď chci soustředit na to, aby mé výkony byly takové, aby si je fanoušci užívali stejně jako já. Je na nich, jak tuhle změnu přijmou. Myslím si, že současná Peha má s tou starou mnoho společného. Vždyť v sestavě zůstali čtyři původní členové, kteří jsou podepsaní pod většinou skladeb," dodala nová zpěvačka.

Nová Peha momentálně chystá novou desku, jejíž první singl s titulem Minca prý skupina brzy vypustí do světa.

Katarína Knechtová v současné době dokončuje své druhé sólové album Tajomstvá, s nímž jí pomáhal Rakušan Christian Eigner. Ten je už téměř patnáct let studiovým i koncertním bubeníkem Depeche Mode, spoluautorem a spoluproducentem hned několika jejich skladeb; podílel se i na sólových albech zpěváka Davea Gahana.ks
zavřít