Akce

Přidat akci
Lordi (FIN)

Lordi (FIN)

Akce

Termín: 25. února
Místo: Roxy, Praha
Info: Populární finská parta monster LORDI již dlouho dopředu dokázali zcela beznadějně vyprodat naplánovaný koncert na 22. 3. v pražském klubu Roxy. Současná situace, točící se okolo šířící se nákazy Coronavirem ve světě i u nás, však plány mění! Nebojte se!
Vstupné: od 790 Kč
www.roxy.cz/events/

Imonolith (CAN) + support: Satisfucktion

Imonolith (CAN) + support: Satisfucktion

Akce

Termín: 25. února
Místo: Rock Café, Praha
Info: Imonolith je pětičlenná kanadská hard rock / metalová kapela složená z působivé kombinace ostřílených hudebníků. Snadno zapamatovatelné vokály a nezapomenutelné kytarové riffy. Imonolith má vše, co si fanoušci tvrdé hudby můžou přát, ať už jde o úderný metal nebo chytlavou rockovou melodii. Tuhle kapelu jednoduše nelze ignorovat.
Vstupné: od 250 Kč
rockcafe.cz/cs/program

Larkin Poe

Larkin Poe

Akce

Termín: 2. března
Místo: Lucerna Music Bar
Info: Americká kapela v čele s sesterským duem Rebecca a Megan Lovell hrající roots rock zamíří po australských koncertech také do Evropy. V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 25. 5. 2020.
Vstupné: od 990 Kč
goout.net/cs/koncerty/prague-international-bluenight-larkin-poe

Grandmaster Flash (US)

Grandmaster Flash (US)

Akce

Termín: 9. března
Místo: Roxy, Praha
Info: O jeho prvním pražském koncertu se povídá dodnes. Kdo to neprožil, mohl jen těžce litovat. Kdo to je? Pionýr hip hopu, otec mixování a scratchingu – to vše se skrývá pod pseudonymem Grandmaster Flash. Stál za proměnou skromných možností gramofonu v dispozice právoplatného hudebního nástroje.
Vstupné: od 490 Kč
www.roxy.cz/events/

Žebřík

Žebřík

Akce

Termín: 21. května
Místo: DEPO2015, Plzeň
Info: Už 29. ročník odstartoval 1. ledna hlasováním na www.anketazebrik.cz a vyvrcholí slavnostním vyhlášením v areálu DEPO2015 v Plzni. 
Koncertně vystoupí  Miro Žbirka, Marpo & TroubleGang, Anna K, Michal Prokop & Framus Five, John Wolfhooker, DJ Friky a další. Moderují Marek Taclík a Barbora Poláková
Vstupné: 490 Kč, VIP 990 Kč
www.facebook.com/events
www.anketazebrik.cz

Korn

Korn

Akce

Termín: 28. května
Místo: Tipsport Arena, Praha
Info: KORN je americká metalová kapela z Bakersfieldu v Kalifornii založená v roce 1993, která patří k nejváženějším a zároveň nejpopulárnějším rockovým seskupením. Často jsou označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů, např. s hip hopem, elektronikou, grungem, ale i folkem. Nynějšími členy jsou: Jonathan Davis, James „Munky“ Shaffer, Brian „Head" Welch, Reginald „Fieldy“ Arvizu a Ray Luzier.
Vstupné: od 1790 Kč
www.livenation.cz/show

Prague International Bluenight: Walter Trout

Prague International Bluenight: Walter Trout

Akce

Termín: 31. května
Místo: Lucerna Music Bar
Info: Americký skladatel, kytarista a zpěvák Walter Trout vystoupí 4. května 2020 v Lucerna Music Baru. Walter Trout, ikonický blues-rockový kytarista, na sebe opět upoutal pozornost na začátku tohoto roku, kdy vydal nové album Survivor´s Blues. Během jeho úctyhodné kariéry je toto album již pětadvacáté. Vydal ho jako poctu starší a temnější bluesové hudbě, jejíž cover verze se zase tak moc často nevydávají. I název tohoto titulu nese hlubší význam, a to vzhledem k Troutově životním zkušenostem, kdy v roce 2015 dokázal zvítězit nad závažným onemocněním za podpory svých fanoušků. Po návratu do hudební sféry získal hned dvě hudební ceny. Traub byl oceněn Blues Music Award za skladbu Gonna Live Again a za album Battle Scars jako Rock Blues album roku. V květnu roku 2020 budou mít příznivci tohoto umělce, kterého The Los Angeles Times kdysi označilo za „strhujícího, gladiátorského kytaristu, kterého přesně popisuje termín „kytarový hrdina“,“ možnost zažít opět naživo.
Vstupné: od 790 Kč
goout.net/cs/koncerty/prague-international-bluenight-walter-trout

Beth Hart

Beth Hart

Akce

Termín: 6. června
Místo: O2 Universum
Info: Beth Hart na vlně úspěchu svého nového studiového alba potvrzuje svou pozici jedné z nejlepších a nejúspěšnějších bluesrockových zpěvaček současnosti. Po třech vyprodaných koncertech ve Fóru Karlín oznamuje termín pražského koncertu v roce 2020, tentokrát v nejnovější koncertní hale O2 universum PRAHA. Nové studiové album Beth Hart „War In My Mind“ vyšlo 27. září 2019 a podle prvních reakcí českých i zahraničních kritiků se jedná o nejlepší album, které kdy vydala. Toto potvrzují nadšené recenze a bodování od 80% výše. Beth s každým svým albem debutuje na prvních příčkách bluesrockových prodejních hitparád, ale její nové album ji posouvá ještě dál. „War In My Mind“ je první nahrávkou, která se umístila i v britské prodejní hitparádě Album Top 20.
Vstupné: od 1590 Kč
www.ticketmaster.cz/artist/beth-hart-vstupenky

Iron Maiden: Legacy Of The Beast Tour

Iron Maiden: Legacy Of The Beast Tour

Akce

Termín: 15. června
Místo: Sinobo Stadium, Praha
Info: IRON MAIDEN se v roce 2020 vrátí do Evropy na závěrečnou etapu jejich Legacy Of The Beast Tour, které 7. července navštíví i Sinobo Stadium (dříve známý jako Eden Arena). Do Prahy se vrátí po dvou letech od svého posledního vystoupení na letišti v pražských Letňanech.
www.livenation.cz/show

SLIPKNOT We Are Not Your Kind Tour 2021

SLIPKNOT We Are Not Your Kind Tour 2021

Akce

Termín: 29. července
Místo: O2 Arena, Praha
Info: Slipknot se vrací do Prahy!
Vstupné: od 1290 Kč
www.livenation.cz/show

zavřít