Vypsaná Fixa: Platinové DVD

Vydáno 08.02.2007 | autor: redakce

Vypsaná Fixa má za svůj záznam živáku VFabric – live a DVD Před náma jedeme my platinu. Ocenění kapela převzala na klubovém Rock For People.

Vypsaná Fixa: Platinové DVD Vypsaná Fixa: Platinové DVD

Jedním z taháků sobotního festivalu Rock For People bylo vystoupení pardubické Vypsané Fixy. Ne nadarmo má tahle parta pověst jedné z nejvíce koncertujících skupin v Čechách s občasným výletem na Slovensko nebo do Polska.


Sobotním koncertem se i pomyslně uzavřela kapitola jejich posledního počinu - živáku VFabric – live a DVD Před náma jedeme my. Za DVD převzali od vydavatele platinovou desku. „Ocenění nás těší, protože na tom DVD nechala celá kapela, včetně naší manažerky Dydly a dalších lidí, spoustu práce a režisér Michal Kudláček půlku života“, nechal se po koncertě slyšet bubeník Pítrs.

Kapela na jaro 2007 nahlásila malou koncertní pauzu, protože se plně věnuje přípravě nového studiového alba. „První fáze příprav už je za námi, proběhlo soustředění nedaleko Sečské přehrady, kde jsme si nahráli a nazkoušeli podobu nových písní. Pokud vše dobře půjde, deska bude venku na začátku září“, dodává Pítrs.
zavřít