VIDEO: Holka Vladivojna La Chia a nezmar Matěj Ruppert v seriálové písni

Vydáno 25.10.2014 | autor: redakce

Vladivojna La Chia složila a natočila hudbu pro nový seriál HBO Až po uši. U mikrofonu v pilotní skladbě Holka hostuje Matěj Ruppert. Společně se objevili i před kamerou při natáčení videoklipu, stejně tak režisér seriálu Jan Hřebejk.

VIDEO: Holka Vladivojna La Chia a nezmar Matěj Ruppert v seriálové písni VIDEO: Holka Vladivojna La Chia a nezmar Matěj Ruppert v seriálové písni


Vladivojna  Matěj sVladivojna La Chia a Matěj Ruppert při natáčení videklipu ke skladbě Holka


Vladivojna ke spolupráci říká: "Skladbu Holka jsem částečně složila ve výtahu kdy se mi kámoška svěřila s láskovými problematismy. Pak se mi to v hlavě nějak propojilo se scénářem seriálu a bylo to. Naprosto ideální partner mi do té písničky přišel Matěj, protože je sympatický nezmar a já mám nezmary ráda!"


Vladivojna chystá i seriálový soundtrack. Na albu uslyšíte třeba Beatu Hlavenkovou, zmiňovaného Matěje Rupperta, ale i duet s Natálií Kocábovou nebo Annou Polívkovou, která v seriálu hraje jednu z hlavních rolí.

Seriál bude mít premiéru 2. listopadu a v hlavních rolích uvidíte také Aňu Geislerovou, Jitku Čvančarovou, Lenku Krobotovou, Hynka Čermáka či Jiřího Havelku.

"Seriál je o milostných vztazích a od běžných romantických seriálů se liší větší mírou nadsázky i autenticity," tvrdí režisér seriálu Jan Hřebejk.


TZ, ape

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít