Glorchestra se rozezněla ve Slavkově, v zámeckém parku si se symfoniky tykali Tata Bojs, Vladimir 518, Katarzia i Bratři

Vydáno 2022-07-22 10:04:05

Projekt glorchestra lze bez váhání označit za jedinečný, a to nejen proto, že jej z největší části tvoří symfonické těleso Unique Orchestra. Během úvodní štace této koncertní série, jejímž dějištěm byl zámecký park ve Slavkově u Brna, symfonici postupně doprovázeli hiphopové duo Idea & MC Gey, písničkářku Katarzii i Vladimira 518. Stošedesátiminutový program gradoval společným vystoupením s Tata Bojs, kteří v košatějším aranžmá servírovali hity Filmová či Vesmírná a dobře si zanotovali i se zmíněným rapperem z PSH. Koncertní část večera završil techno set brněnské dvojice Bratři, a i jejich sound významně obohatil smyčcový orchestr a sboristé. To vše pod dohledem a za aktivní účasti hudebního režiséra projektu Radima Vychopeně. Neméně významným protagonistou glorchestry je Milan Cais, který se kromě své pěvecké role v Tata Bojs chopil i tvorby působivých videoinstalací.
Efektní podívanou návštěvníkům obstarali rovněž akrobaté z Losers Cirque Company, a hudební warm up i after party namíchal DJ Lumiere.
Po úspěšné startu na jihu Moravy se glorchestra tour zastaví na pražském Výstavišti, v hospitálu Kuks u Hradce Králové, na západočeském hradě Švihov, u zámku Orlík nedaleko jihočeského Písku a nakonec v Dolní oblasti Vítkovice.

Foto: Lukáš Knoll
Témata: glorchestra, Tata Bojs, Vladimir 518, Katarzia, Bratři, Idea, MC Gey

Glorchestra se rozezněla ve Slavkově, v zámeckém parku si se symfoniky tykali Tata Bojs, Vladimir 518, Katarzia i Bratři Glorchestra se rozezněla ve Slavkově, v zámeckém parku si se symfoniky tykali Tata Bojs, Vladimir 518, Katarzia i Bratři

Zobrazit fotogalerii (78)

zavřít