The Most Fest završili Richard Müller i Marpo s TroubleGangem

Vydáno 2022-08-14 17:55:41

V sobotním line-upu The Most Festu nejprve přilákala pozornost herečka a zpěvačka Anna Julie Slováčková se svou doprovodnou kapelou. O poznání větší fanouškovskou základnu ale měl Jiří Burian alias Kapitán Demo se svou crew. Když spustili jeden z největších hitů Zlatíčka, nastal jásot. Ke konci show se zavalitý Demo "dokutálel" do křepčícího davu, nechal zde vytvořit kruh a vyzval své příznivce k házení bot do vzduchu.

Mezitím se už na dalším pódiu připravoval Honza Žampa s Eddie Stoilow. Obměněná sestava kapely, která jinak existuje už skoro dvě desetiletí, servírovala své největší hity Frozen, Baby, Floating a další.

Blížíla se půl devátá a s ním vrcholný moment festivalu - vystoupení Richarda Müllera. Souhra a instrumentální výkony jeho spoluhráčů byly pastvou pro uši. Když pak převážná část publika sborově zpívala největší šlágry jako jsou Srdce jako kníže Rohan, Baroko, Štěstí je krásná věc, byl to silný zážitek. Bohužel však i tentokrát zpěvák nesetrval na pódiu až do samotného konce svého koncertu a opustil areál ještě dřív, než jeho band dohrál poslední tóny přídavku.
O intenzivnější komunikaci s publikem lze mluvit v případě Marpa & TroubleGangu, kteří své věrné přívržence nenechali ani na chvíli vydechnout. Přesné frázování a sychronní pohyby energické kapely byly doslova nakažlivé a uznání si rapující Ota Petřina získal i v momentě, kdy usedl za bicí.

Foto: Denisa Votápková
Témata: The Most Fest, Richard Müller, Marpo, TroubleGang, Kapitán Demo, Anna Julie Slováčková, Eddie Stoilow

The Most Fest završili Richard Müller i Marpo s TroubleGangem The Most Fest završili Richard Müller i Marpo s TroubleGangem

Zobrazit fotogalerii (164)

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk
zavřít