Bizár týdne: Michael Petr nazpíval ódu na stánek s párky v rohlíku

Vydáno 31.10.2019 | autor: Andrea Štipčáková

To tady ještě nebylo! Bývalý tanečník ze StarDance Michael Petr nazpíval ódu na pražský stánek s párky v rohlíku. A příští rok plánuje dokonce vydat celou desku.

Bizár týdne: Michael Petr nazpíval ódu na stánek s párky v rohlíku Bizár týdne: Michael Petr nazpíval ódu na stánek s párky v rohlíku

K napsání písně o párku v rohlíku Michaela Petra inspiroval stánek, jenž měl jeho bratr blízko své práce a který si novopečený "zpěvák" velmi oblíbil. Především textově však tanečník sáhl úplně vedle. Refrén "rohlík, dám si jeden rohlík, mňam-ňam-ňam-ňam-ňam" škádlí nervy hned napoprvé.

Bizár týdne: Elán sáhl vedle. V klipu vraždí bulvární novináře

Překousnout by se snad dal jen videoklip, který Michael Petr natáčel v září v Praze. O režii se postaral Michal Dlouhý, za tanečními kroky pak stojí Jakub Mazůch.

Kdyby píseň neuspěla v České republice, přichystal si Michael Petr rovnou záložní plán. Song má totiž také svou anglickou verzi, kterou vydal pod názvem Hotdog Stand. Jenže přestože je skladba v cizím jazyce snesitelnější, rozhodně nemá potenciál stát se celosvětovým hitem.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Michael Petr, párek v rohlíku

0,00

čtenáři

hlasuj