VIDEO: Olga Lounová jako česká Sia! Uspěje s novinkou v zahraničí?

Vydáno 06.07.2016 | autor: Pavel Vičar

Olga Lounová v poslední době hitparády neválcovala, ale přesto se nevzdává. Nově zkouší zaujmout posluchače anglickými singly, které by měla následovat celá cizojazyčná deska. A zatím jí to jde opravdu dobře. 

VIDEO: Olga Lounová jako česká Sia! Uspěje s novinkou v zahraničí? VIDEO: Olga Lounová by ráda uspěla v zahraničí s novinkou se jí to možná podaří

Posledním velkým hitem Olgy Lounové byla skladba Jsem optimista z desky Chuť svobody, která nám zpěvačku ukázala v jiném světle, než tomu bylo u debutu. Na druhé nahrávce se objevila i skvělá anglicky zpívaná skladba When The Music´s On, která měla být lákadlem na její další kariérní posun. Nyní se Olga představuje s další novinkou I Own Ya - svou dosud nejzdařilejší.

VIDEO: Olga Lounová zpívá o pádu na dno i o tom, že hudba dodává sílu

Singl I Own Ya vznikl opět v zahraničí. Celá její práce v cizině by měla vyústit v anglicky zpívanou desku a snad i rozjezd kariéry v zámoří. Píseň, která zní skoro stejně, jako by ji napsala samotná paní skladatelka Sia, je trefou do černého. Olga zní v angličtině přirozeně, zbytečně netlačí na pilu a s dobře vyprodukovanou hudbou má novinka zaděláno na velký hit. 

vložte odkaz, text nemažte

Doprovodné video vznikalo taktéž "za velkou louží" a je to na něm znát. Snímek je Siou určitě trochu inspirován, a to především přítomnou tanečnicí, která se snaží napodobit úchvatnou Maddie Ziegler. Samotná Olga se v klipu mnohokrát neobjeví, ale to vůbec nevadí. Uvidíme, jak se jí podaří rozjet kariéru v zámoří, už teď je však jasné, že Olga Lounová nás ještě hodně překvapí.

Témata: Olga Lounová, Sia, Maddie Ziegler, letní hit, hudba

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít