TOP 8 videoklipů týdne: Rybičky 48 zpívají o mužích, Ben Cristovao, Olga Lounová i Karelll bojují o Eurovizi

Vydáno 21.01.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Také tento týden přinášíme nejlepší videoklipy uplynulých dní. Kromě Jonas Brothers a Louise Tomlinsona představilo své novinky hned několik českých muzikantů. Vedle té od Rybiček 48 jsou všechny zpívané v angličtině, jelikož se jejich interpreti rozhodli zabojovat o reprezentaci České republiky v letošním ročníku Eurovize.

TOP 8 videoklipů týdne: Rybičky 48 zpívají o mužích, Ben Cristovao, Olga Lounová i Karelll bojují o Eurovizi	TOP 8 videoklipů týdne: Jonas Brothers v crazy videoklipu, Rybičky 48 zpívají o mužích a Karelll útočí na Eurovizi


Jonas Brothers
opět obsadili do klipu své manželky

V novém videu Jonas Brothers hrají stejně jako v jejich comebackovém klipu k songu Sucker prim manželky trojice bratrů. Společně s nimi ve snímku k písni What A Man Gotta Do parodují slavné scény z filmů Grease, Say Anything a Risky Business a nestydí se svléknout do spodního prádla. Bláznivý vizuál navíc chytlavé písni opravdu sluší.

 


Rybičky 48
na terapii

S novinkou přicházejí také Rybičky 48. Songem Muži navazují na předchozí úspěšný singl Ženy. Jak prozradili, napsali ho během několika minut. V klipu se formace ocitá v terapeutické skupině, kde se vyzpívává nejen ze strastí, ale také radostí života. Sezení se však zvrtne ve chvíli, kdy jeden z jeho členů hodí do placu lihovinu.

Rybičky 48 slavili sedmnáctiny v Lucerně. Vzpomínali na své začátky a zvali do O2 areny

 


Karelll
zpívá o nešťastné lásce

Fanoušci Eurovize to letos při své volbě v národním kole nebudou mít jednoduché. O postup do finále usiluje hned sedmička velmi zdařilých songů a mezi nimi také ten od zpěváka Karllla, který sází na romantickou baladu At Least We've Tried. Doprovází ji procítěný videoklip, který režíroval Petr Simon.

 


Debut We All Poop přináší poselství

O Eurovizi se uchází také nově vzniklá kapela We All Poop. Ta přichází s debutovým songem All the Blood, který v sobě nese poselství o tom, že si jako lidské bytosti můžeme vybírat, co budeme jíst. Upozorňuje tím na zabíjení hospodářských zvířat, která při umírání trpí stejně jako všichni ostatní tvorové.

 


Olga Lounová
vypráví příběh ze života

Do Eurovize se přihlásila také Olga Lounová. K napsání písně Dark Water ji inspiroval život samotný. Je o touze najít pravou lásku, o ztrátě a nalezení někoho nového. Nebo také o naději. Každý si podle ní v songu najde to svoje. Ve vizuálu si hlavní úlohu zahrála tanečnice Amélie Pokorná, která diváka vedle Olgy Lounové celým klipem provází.

Olga Lounová navštívila rodný sever. Přivezla očekávané, ale i experimenty v podobě metalu

 


Louis Tomlinson
zpívá o životních úskalích

Jak napovídá název songu Walls, zpěvák Louis Tomlinson čelí v novém videoklipu mnoha zdím, které před něj postavil sám život. A vzpomíná v něm také na kapelu One Direction, která se ve snímku objeví v podobě siluet čtyř mužů.

 


Také Ben Cristovao bojuje o Eurovizi

Mezi kandidáty na postup do mezinárodního semifinále Eurovize je kromě Karllla, We All Poop či Olgy Lounové i Ben Cristovao. Ten o vítězství v národním kole bojuje s písní Kamama. Je hodně taneční, a tak se i děj videoklipu odehrává na party. Kromě Eurovize se Ben Cristovao soustředí také na přípravu svého velkého koncertu v O2 areně, který se již podruhé uskuteční v září letošního roku.

 


Barbora Mochowa
představuje první singl z připravované desky

Už podruhé se o účast na největší evropské pěvecké soutěži rozhodla zabojovat Barbora Mochowa. Píseň White and Black Holes je zároveň prvním vydaným songem z jejího chystaného alba. Spolu s ním chystá také nový koncept svých koncertů. Zdá se tedy, že se fanoušci zpěvačky mají opravdu na co těšit.

Barbora Mochowa interview: Mým největším snem je zahrát si svoje písně s orchestrem

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Jonas Brothers, Rybičky 48, Karelll, We All Poop, Olga Lounová, Louis Tomlinson, Ben Cristovao, Barbora Mochowa

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít