Gipsy.cz: turné brzy vypukne

Vydáno 05.03.2007 | autor: redakce

Na své první evropské turné vyráží ve středu 7. března formace Gipsy.cz, jež kombinuje explozivní směs hip hopu, romské tradiční muziky a popu. O dva dny později zahraje i na plzeňském Žebříku.
Gipsy.cz se po vydání loňského debutového alba Romano Hip Hop vyšvihli na vrchol tuzemských hudebních soutěží. Aktuálně čeká kapelu vyhlášení cen Anděl od Akademie populární hudby, kde získala hned dvě nominace v kategoriích Objev roku a World Music. Druhou významnou soutěží je Eurosong, kde se Gipsy.cz v Národním finále utkají s dalšími devíti interprety.Titulní skladba CD Romano Hip Hop se již dva týdny drží v první padesátce české oficiální radiové hitparády IFPI TOP RÁDIO 2007 a album se poprvé objevilo i v prodejní hitparádě IFPI - TOP 50. Nahrávka Romano Hip Hop slaví úspěchy i v zahraničí - skladba aktuálně obsadila 13. místo hitparády World Music Charts Europe.Na Gipsy.cz a mnoho dalších se můžete těšit 9. března na plzeňském ŽEBŘÍKU.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím