S.O.I.L. dotočili album a chystají klip

Vydáno 09.02.2008 | autor: redakce

S.O.I.L. právě dodělávají druhé album a dotočili z něj první klip na skladbu Angel. V televizích by se měl objevit koncem února.

S.O.I.L. dotočili album a chystají klip S.O.I.L. dotočili album a chystají klip

Autory jsou režisér Ivan Stekla a kameraman Petr Bednář. Hraný klip vznikl v Barrandovských ateliérech a prostorech smíchovské restaurace Austria v průběhu tří lednových dnů. V současnosti se s deskou pojmenovanou Looking Back piplá Honza Muchow, už za krátkou chvíli ji ovšem dostane na stůl respektovaný a Andělem ověnčený Ecson Waldez. "Ten ji připraví pro mastering, jenž proběhne v Nizozemí ve studiu věhlasného Daria Van Helfterenam," říká charismatická zpěvačka SOIL Zuzana Kropáčová.Před pražskou elektro-jazzovou kapelou Van Helfterenamovi a jeho kolegům mastering v průběhu pětadvacetiletého fungování studia svěřila celá řada slavných jmen, namátkou jmenujme U2, 50 Cent, Stereophonics, Mauro Piccoto nebo Michael Jackson.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím