Vyhrajte setkání s Joe Satrianim

Vydáno 27.02.2008 | autor: redakce

Všichni diváci, kteří si koupili nebo ještě koupí vstupenku na pražský koncert Joe Satrianiho 3. června 2008 v Areně HC Sparta Praha, budou moci vyhrát osobní setkání s tímto americkým kytaristou.
Počet výherců je dvacet a jediným omezením je nejpozdější termín koupě vstupenky – 20. května 2008. Koncert Joe Satrianiho je součástí evropského turné k připravovanému sólovému albu, které by mělo vyjít 1. dubna letošního roku. Satriani je považován za jednoho z nejlepších rockových kytaristů posledních desetiletí, proslul mistrovskou technikou i osobitým zvukem a stylem.

Vydal celkem 11 sólových studiových alb a na řadě dalších spolupracoval. Byl několikrát nominován na cenu Grammy, naposledy loni v kategorii „Best Rock Instrumental Performance“ za skladbu Always With Me, Always With You z alba Satriani LIVE!. Proslul i jako učitel hry na kytaru mnoha rockových muzikantů, například Kirka Hammetta z Metalliky či Steva Vaie.

Mohlo by Vás zajímat

Nejen v klubech se odehrává veškerá hudební zábava. Letos na podzim nás čeká také spousta větších koncertů. Jak se ukazuje, Fórum Karlín začíná být naplno využívaným prostorem a kromě klasických koncertů zde bude uveden také orchestrem doprovozený snímek Kmotr. Na haly si troufá také několik českých kapel včetně Kryštof a Tata Bojs. Jaké další velké koncerty by vám neměly uniknout? Podívejte se v prvním díle našeho přehledu.

Mitch Lucker miloval motorky a především svého Harleye. Potetovanému šíleneci, který se proslavil jako zpěvák deathcore kapely Suicide Silence, se ale právě jeho láska stala osudnou. Zemřel na následky zranění po motocyklové nehodě.

Černá a bílá. Taková je aktuální deska Majka Spirita, záměrně rozdělená na dvě části. Spirit na ní mluví o dnešní generaci mladých lidí, takzvané generaci Y. Obě alba vyšla sice už na jaře, přesto podle nás stojí za to se k nim vrátit. Která barva rapperovi sedí víc?

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

ir night ban2
Banner
Banner
Banner