Arrested Development bojují hip hopem za lepší svět, Prahu spasí v červnu

Vydáno 06.04.2011 | autor: PR

Arrested Development zahrají po pěti letech v České republice, svoje hudební poselství představí 6. června v pražském Lucerna Music Baru.

Arrested Development bojují hip hopem za lepší svět, Prahu spasí v červnu Arrested Development bojují hip hopem za lepší svět, Prahu spasí v červnu

adArrested Development byli prvními afro-americkými umělci, kteří darovali peníze Nelsonu Mandelovi a ANC, aby tak pomohli Jižní Africe v její svobodě.

Darovali také 20 000 dolarů organizaci UNICEF na pomoc ženám v Kongu, věnovali se charitě pro organizace bezdomovců po celém světě a věnovali polovinu zisku ze svého velkého hitu Mr. Wendal Národní koalici bezdomovců.

Oslovují městskou mládež, věznice pro ženy, skupiny bojující proti obchodu s lidmi, zelené aktivisty, školy a univerzity po celém světě, aby pomohli rozšiřovat poselství, že navzdory útlaku není možné se s ním smířit, ale je nutno proti němu povstat a bojovat s ním!

Arrested Development byli založeni koncem osmdesátých let rapperem Speechem, jehož matka vlastní černošské noviny v Milwaukee ve Wisconsinu.

Arrested Development jsme v Česku mohli vidět již několikrát, naposledy před pěti lety. Nyní se ně hiphopoví fanoušci mohou těšit 6. června v Lucerna Music Baru. 


zdroj:D Smack U, mp

zavřít