The Sisters Of Mercy doplní kapely Iron Maiden a Korn na festivalu Sonisphere

Vydáno 16.04.2011 | autor: PR

Novými zahraničními jmény jsou The Sisters Of Mercy, Kreator a Loaded Duffa McKagana, které tak uzavírají line-up. Vystoupí už 11. června v Milovicích u Prahy a doplní tak skutečné velikány heavy metalu Iron Maiden a další. Pořadatelé dále ohlašují také českou várku kapel a oznamují naprosto výjimečnou cenu lístků 999,- Kč pro následující týdny.

The Sisters Of Mercy doplní kapely Iron Maiden a Korn na festivalu Sonisphere The Sisters Of Mercy doplní kapely Iron Maiden a Korn na festivalu Sonisphere

sonisphere__a4_new_czFestival Sonisphere, který loni dovezl do České republiky velkou thrash metalovou čtyřku v čele s Metallicou, letos opět nabízí naprostou hudební špičku v tvrdší kytarové muzice. Iron Maiden jsou nejsilnějším headlinerem na české festivalové scéně a jejich živé vystoupení na festivalu Sonisphere je s napětím očekáváno obrovskou nejen domácí fanouškovskou základnou.

Line-up se nyní rozrůstá o kultovní kapelu z ostrovů, The Sisters Of Mercy, jejich německé thrash metalové kolegy Kreator a kapelu Loaded Duffa McKagana, bývalého basáka z Guns N' Roses.

České kapely letos bude zastupovat domácí rock metalová špička X-Core, která kráčí ve šlépějích Bullet For My Valentine či Avenged Sevenfold. Dál se fanoušci můžou těšit na metal-hardcorové Locomotive nebo black metalové provokatéry Root. Vystoupení na festivalu si velmi ráda zopakuje vynikající kapela Debustrol, která letos slaví třicet let existence.

Pořadatelé by rádi upozornili, že v letošním roce se zaměří na samé jádro hudební myšlenky festivalu Sonisphere, a proto představí ohlášené kapely pouze na dvou pódiích. S tímto pozoruhodným krokem souvisí změna cen vstupenek na festival.

Od 14. dubna 2011 od 12:00 tak bude na několik týdnů cena vstupenky k stání 999,- Kč + poplatky a cena lístku do Golden Circle 1999,- Kč + poplatky. 

Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenku v období od 18. února do 14. dubna, obdrží rozdíl ceny vstupenky při vchodu do areálu.

TZ, dm 

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít