Paramore mají nový singl, zahrají ho na Rock for People

Vydáno 11.06.2011 | autor: PR

Americká skupina Paramore má nový singl Monster. Je to první nová píseň od vydání jejich posledního alba Brand New Eyes z roku 2009. Představí ho i na festivalu Rock For People 3. července.

Paramore mají nový singl, zahrají ho na Rock for People Paramore mají nový singl, zahrají ho na Rock for People

paramore - main pub - lindsey byrnes malePo vzájemných sporech koncem roku 2010 kapelu opustili Josh a Zac Farro. Zpěvačka Hayley Williams, Taylor a Jeremy ale pokračují dál. „Paramore jsou zpět jako kapela a my jsme připraveni zase zaútočit!" vzkazuje Hayley fanouškům. Singl Monster se objeví na soundtracku nového dílu filmové série Transformers 3: Dark Side Of The Moon, který přijde do českých kin 30. června.


Během června Paramore natočí k Monster videoklip a pak se vydají do Evropy, aby navštívili pár vybraných hudebních festivalů. Svoje evropské festivalové tour odstartují 3. července v Hradci Králové, kde spolu s Pendulum, My Chemical Romance, Bullet For My Valentine či Sum 41 patří mezi headlinery letošního festivalu Rock for People. Posledně dvě jmenované formace zarámují vystoupení Paramore na Rock For People, které začne krátce po 22. hodině.zdroj: TZ, dm 

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít