J.A.R. - NÁŠ KLAN

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

V polovině listopadu konečně vyjde dlouho očekávané album J.A.R., které nese výstižný název Nervák a bude obsahovat třináct skladeb. První singl se jmenuje Metamegamastítko. LP Nervák produkoval a převážnou většinu písní složil Roman Holý, texty jsou dílem Oty Klempíře, Dana Bárty a Michaela V. Obsáhlý a nezvykle otevřený rozhovor s J.A.R. přinese listopadový REPORT 11/02.

J.A.R. - NÁŠ KLAN J.A.R. - NÁŠ KLAN

Desetičlenný band zahájil už v polovině října turné, které vyvrcholí 17. listopadu v pražské Lucerně, kde kapela nejenže pokřtí novou desku, ale také oslaví 13 let své existence. J.A.R. totiž odehráli svůj vůbec první koncert v památný den 17.11.1989.
Mezi hosty alba, které se natáčí již od jara, nalezneme zpěváky spřízněných kapel Monkey Business, Sexy Dancers a Illustratosphere. Matěj Ruppert, Dara Rolins a Tonya Graves si společně s Danem Bártou a ostatními zpěváky J.A.R. zazpívali ve skladbě Náš klan, která cituje hity těchto skupin.
Kompetní tracklist alba Nervák: Parisian, Metamegamastítko, Brutek modelář, Karambolage, Jsme nuly, Sem teče, Náš klan, Mato-passé, Hitech vitamean, Jsem pohodlný, Nerváček, Dál a hloub, Indrísí.
zavřít