Kay a Tvzex ze Sunshine chystají mejdan, přizvali si The Linings a QOTA DJs

Vydáno 11.01.2012 | autor: redakce

Na pravidelný mejdan Bounce!Bounce! zvou na 21. ledna do pražského Chapeau Kay a Tvzex ze Sunshine. Program celého klubu tentokrát spadá pod taktovku Kaye Buriánka, který slibuje pořádný mejdan.

Kay a Tvzex ze Sunshine chystají mejdan, přizvali si The Linings a QOTA DJs Kay a Tvzex ze Sunshine chystají mejdan, přizvali si The Linings a QOTA DJs


26dsc_1193"Novinkou roku 2012 je, že v naší režii bude program všech tří pater Chapeau Rouge a budeme si vybírat i živý kapely, který nás baví, stejně jako Djs. Na žánry kašleme, stejně jako na uniformitu podobně laděnejch akcí," říká Buriánek.

"Takže už teď máme v hledáčku pár screamo, hardcore i metalovejch kapel, hlavně, když bude pořádná jízda. O to taky jde, ne? Electro a drumstep mayhem uprostřed jak jste zvyklý a dole neokoukaný kapely plus na baru místo najazzlýho uspávače hadů někdo, kdo vás nakopne. Koncept je to skvělej, ale je taky hlavně o vás, o tom není pochyb," dodává.

21. ledna se tak na horním baru o zábavu postará Ed Bass, v Dance patře se rozpoutá peklo na zemi v podobě Bounce! Bounce! a v Undergroundu živě zahrají The Linings, které posléze vystřídá dívčí duo QOTA DJs.

27. ledna se pak Kay a Tvzex se svojí Bounce! Bounce! nocí přesunou do brněnského klubu Mersey.zdroj: TZ, map

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít