VÁNOČNÍ PARTY AQUAPHONIC V LIBERCI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Také letos si můžete vánoční svátky zpestřit taneční akcí s názvem AQUAPHONIC. Již šestý ročník největší severočeské indoor party proběhne v úterý 26. prosince, opět v prostorách Domu kultury Liberec.

VÁNOČNÍ PARTY AQUAPHONIC V LIBERCI VÁNOČNÍ PARTY AQUAPHONIC V LIBERCI

Na své si zde přijdou jak fanoušci stylů progressive a electro, tak příznivci tvrdého techna i všech forem drum and bassu a jungle. Pokud patříte právě k vyznavačům posledních dvou zmíněných stylů, pak právě pro vás je zde vyhrazena celá jedna stage.

Na letošní ročník akce Aquaphonic si pro vás produkční tým připravil opravdové hudební lahůdky. Na hlavní scéně se představí irský DJ John Gibbons, který bude mít vydatnou podporu v české DJské špičce zastoupené Michaelem Burianem, Orbithem a Míšou Salačovou.O Johnu Gibbonsovi se mluví jako o „irské obdobě Corvina Daleka“. V jeho podání se můžete těšit na aktuální progressive electro sound s irským temperamentem. Gibbons pravidelně hraje ve všech významných irských klubech, ale také v Evropě a USA a není bez zajímavosti, že se objevil také v pořadech hudebních stanic, jako je MTV nebo VIVA. Jeho set si mohli vychutnat například návštěvníci letošního ročníku festivalu Summer of Love.Hlavní stage může být jen jedna, to však neznamená, že by druhá scéna byla jakkoliv hudebně ochuzena. Letos totiž budou headlinery druhé stage hned dva zahraniční hosté: brazilský DJ BanBan a slovenské hudební uskupení Soundphreakers. Z domácích představitelů nebude chybět DJane Katcha a mnoho dalších DJs.

Další informace o akci najdete průběžně na webu www.aquaphonic.cz  
zavřít