FINAL PARTY II V BUDĚJOVICÍCH

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Fanoušky všech odnoží skaterocku určitě zaujme informace o předsilvestrovské FINAL PARTY II, která se chystá na 29. prosince do českobudějovického Marty`s Clubu. Nechte se pozvat pořadateli akce:

FINAL PARTY II V BUDĚJOVICÍCH FINAL PARTY II V BUDĚJOVICÍCH

Letos mejdan propukne v pátek 29. prosince. Silvestr letos vychází na neděli, tudíž v pondělí je Novej rok - státní svátek. Takže bude prodlouženej víkend. Proto jsme se rozhodli vzdát se data "těsně před Silvestrem", aby si ti výletůchtiví z vás mohli dopřát víkend ničím nenarušený). Místo konání bude opět Marty’s Club (v budově DK SLAVIE) v Českých Budějovicích.

A na co se můžete těšit? V první řadě je nám velkou ctí oznámit, že jako hlavní hvězda live koncertu vystoupí CLAUS GRABKE - legenda a bejvalej šampion světovýho skateboardingu a náš kamarád ze Starejch Kolen. Po fungování v rozličnejch kapelách (některejm z vás možná utkvěly v paměti kapely 8 Dayz a Alternative Allstars) se rozhodl vystupovat se svym sólovym projektem jen pod jménem CLAUS GRABKE. Hudebně se jedná o syrovej melodickej rock s kořenama v hard rocku a punku. Výborná live show! Navíc na basu hraje půvabná Lena...Další kapelou jsou PLUS MINUS - FINAL teamový koně a naši výborný kamarádi z Bratislavy. Po úspěšnym (a úspěšně přežitym hehe) křtu jejich novýho CD, kterej proběhl 16.11. v pražskym klubu Futurum, se na jejich show těšíme ještě víc a z jejich účasti máme velkou radost! PLUS MINUS si škatulku "best quality melodic hardcore punk" bezesporu zasloužej... Plus Minus nechybí ani na kompilaci Boardel 2, která je přílohou prosincového REPORTU.

Příznivci pořádnýho hardrock'n'rollu si dozajista přijdou na svý při koncertě EASTERN STAR. Tahle stálice z Prahy funguje už hezkejch pár let a v sestavě se už vystřídalo požehnaně osob, tvrdý jádro ES suckers však pevně drží opratě ve svejch rukách. V ČB se představí poprvý s novym zpěvákem! Get ready to ride hard...A zbývá představit poslední kapelu... BAD TONES! Pražský horror psychobilly trio valí lehce záhrobní syrovej rokenrol. Samozřejmě nesmí chybět kontrabas a klasická elektroakustická kytara... V Budějcích bude tahle sebranka k vidění taky poprvý...

No a live koncertem mejdan nekončí! Hned po poslednim tónu kapely nastoupí ostřílené duo neodolatelných DJů Dr.Peterky a Mr.TchiChimana alias PRAGUE CITY LOVERS! Nebudou na FINAL akcích vystupovat poprvý a žádný mlíčňáci už to taky nejsou, tak se máte na co těšit.

LET’S TWIST WITH FINAL SK8 CRÜE !!!
zavřít