Pivní policista byl na Rock for People bez práce

Vydáno 08.07.2013 | autor: redakce

Devatenáctý ročník Rock for People, který se uskutečnil od 2.-5. července ve Festivalparku v Hradci Králové, se zapíše do historie příjemným počasím, řadou zajímavých vystoupení českých i zahraničních kapel a jednou speciální událostí: vystoupením Karla Gotta, které publikum festivalu nadšeně přijalo.

Pivní policista byl na Rock for People bez práce Pivní policista byl na Rock for People bez práce

setkn fanouk s mandrage 2Mandrage s výherci soutěže "Na jedno s kapelou"

Pivovar Staropramen se jako generální partner festivalu i letos postaral nejen o spolehlivý pivní servis se širokou nabídkou piv, díky přítomnosti festivalové Potrefené husy také o kvalitní gastronomickou nabídku pro návštěvníky a v doprovodných aktivitách o hudební zpestření pro fanoušky. Hlavním cílem pivovaru na festivalu bylo zajistit kvalitní pivní servis. V praxi to znamenalo širokou nabídku 11 druhů piv, přes 160 pivních kohoutů pro minimální čekací doby na pivo a pivní stany pro dostatečný komfort návštěvníků. "Vše bylo za nás nastaveno tak, aby si lidé užili pivo ve správné kvalitě, pestrosti i komfortu. A to se vydařilo. Největší zájem byl letos o Světlý, Nefiltrovaný a točené beermixy," říká k pivnímu servisu Jan Vošta, event&sponsoring manažer Staropramenu.

Na kvalitu piva v celém areálu festivalu dohlížel "pivní policista", jinak degustátor pivovaru Staropramen Jan Špaček. "Vše proběhlo v pořádku. Pivo bylo správně vychlazené, čepované ve správné míře a vždy čerstvé, což je u piva základ úspěchu. Osvědčuje se nám dlouhodobě systém chladících kamionů, které pivo před čepováním předchlazují," prozradil Špaček jednu z vychytávek. Dalo by se tak z nadsázkou říct, že policista byl letos bez práce. "Jeho přítomnost je pro nás velmi důležitá. Máme kontrolu, že z pohledu návštěvníků je vše v pořádku," dodává Vošta.

Po loňském úspěchu festivalové Potrefené husy na Rock for People i letos gastronomický servis festivalu doplnil zástupce této restaurační sítě. Letos s navýšenou kapacitou 850 míst. A tento krok se vyplatil. „I přes vyšší počet míst k sezení jsme měli v době obědů plno. Ukazuje se, že lidé kvalitní jídlo na talíř a pivo do skla na festivalech vítají. Dalo by se říct, že na tomto festivalu je Husa již standardem," říká David Petřík, manažer značkových restaurací společnosti Pivovary Staropramen. Tisíce vydaných obědů a načepovaných piv jeho slova potvrzují.

Pivo i hudba lidi spojují. To se ukázalo nejen během vystoupení kapel, ale také v doprovodných aktivitách, které Staropramen v době festivalu připravil. Stovky lidé využilo možnost nechat se s přáteli vyfotit ala nová kapela, jiní se zúčastnili setkání s kapelou Mandrage v rámci akce "Na jedno s kapelou". "Byla radost vidět lidi se během těchto akcí bavit. Partnerství v této podobě se ukazují jako velmi přínosná pro nás, festival i návštěvníky," dodává Vošta.

PR, dm

zavřít