One Direction chystají třetí album. Bude prý rockovější

Vydáno 08.09.2013 | autor: redakce

Fanoušci britské chlapecké kapely One Direction můžou znovu jásat: pětice ohlásila vydání nové desky. Bude se jmenovat Midnight Memories a objeví se koncem listopadu. Půjde o jejich třetí studiovou nahrávku během posledních tří let.

One Direction chystají třetí album. Bude prý rockovější One Direction chystají třetí album. Bude prý rockovější

one direction brits-1721548One Direction během letošního udílení BRIT Awards

Podle Liama Payneho bude novinka rockovější a více osobní než dvě předchozí studiové nahrávky. Jako předzvěst nového materiálu vypustila sestava koncem července singl Best Song Ever, jenž během 24 hodin posbíral přes 12 miliónů shlédnutí na Youtube a při udílení MTV Video Music Awards získal cenu pro Skladbu léta 2013.

Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson se dali dohromady v roce 2010. Od té doby prodali více než 32 miliónů desek a dostali se na první místo hitparád v 61 zemích světa. V letošním roce kapela odehrála během svého prvního světového turné více než 100 koncertů. Kromě úspěchu na MTV Video Music Awards letos získali ocenení BRIT Award v kategorii Global Success.

Kromě oznámení nového alba One Direction zveřejnili i první část světového turné pro rok 2014, včetně dvou koncertů v londýnském Wembley Stadium.

TZ, ape

zavřít