Robbie Williams bude opět swingovat. I s Lily Allen

Vydáno 13.09.2013 | autor: redakce

Pouhý rok od vydání své poslední desky Take the Crown chystá Robbie Williams nový materiál. Desátá studiová nahrávka ponese název Swings Both Ways a bude obsahovat sedm předělávek klasických swingově laděných songů a šest novinek. 

Robbie Williams bude opět swingovat. I s Lily Allen Robbie Williams bude opět swingovat. I s Lily Allen

ROBBIE-WILLIAMS 2013Robbie Williams letos vydal reedici úspěšného živáku Live at Knebworth

Nahrávka, kterou produkoval Robbieho dlouholetý spolupracovník a autor většiny jeho velkých hitů Guy Chambers, vyjde 15. listopadu. Mezi hostujícími interprety se objeví Lily Allen, Michael Bublé, Kelly Clarkson, Rufus Wainwright nebo Olly Murs, který s Robbiem jako předskokan absolvoval i nedávno skončené evropské turné.

"Předně je třeba říct, že jsem vždy chtěl udělat swingové album, a tak jsem ho prostě udělal. Vždycky jsem ale věděl, že chci udělat ještě jedno a myslím si, že právě teď nastal ten správný okamžik. Album je jednoznačně ódou a láskyplným pohledem na období, do kterého jsem nikdy nebyl pozván, protože jsem tu ještě nebyl. Stále se s tou dobou cítím silně propojen," dodává ke konceptu nové desky sám Robbie.

Album Swings Both Ways bude Robbieho druhým swingovým počinem. Desky Swing When You're Winning, jež vyšla před dvanácti lety, se jen v Evropě prodalo přes šest miliónů kusů.

TZ, ape 

ROBBIE-WILLIAMS 2013 TOP

 

 

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít