Vernon Reid v Rock Café

Vydáno 21.02.2007 | autor: redakce

Kytarista Vernon Reid z kapely Living Colour vystoupí 24. února v Rock Café. Českému publiku se tak se svým solovým projektem představí už podruhé.

Vernon Reid v Rock Café Vernon Reid v Rock Café

V sobotu 24.2. vystoupí v Rock Café před pražským publikem Vernon Reid, kytarista světového renomé. Uznávaný umělec, zakladatel kultovní kapely Living Colour a držitel několika ocennění americké Grammy awards představí pražskému publiku podruhé svůj solový projekt The Masque v rámci turné po Evropě.Vernon
spolupracoval s lidmi z Public Enemy, s Mickem Jaggerem, Carlosem Santanou, produkoval na Grammy nominované album Saliefa Keity a Jamese "Blood" Ulmera, skládal hudbu k filmům, divadlu, tanečním představením.
"Vernon je kytarsta vizionář a jeho deska je velkým zpestřením naší nabídky," komentuje další kytarová legenda Steve Vai. Českému publiku jsou již dobře známy sólové projekty Vernonových kolegů z Living Colour, především rytmického srdce Douga Wimbishe a Willa Calhouna, jako např. Jungle Funk, Head Fake nebo Aza.Koncert se v rámci série Prague Intl. Bluenight odehraje v Rock Café v sobotu 24. února od 20:00 hod.
zavřít