DEAD KENNEDYS SE VRACEJÍ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Palác Akropolis v Praze na Žižkově přivítá 3. března legendu amerického punku a HC DEAD KENNEDYS. DK se ve své nynější podobě představili v Čechách už v červenci minulého roku – samostatným koncertem v pražském Lucerna Baru a na festivalu Rock For People. Nyní navštíví Prahu v rámci svého východoevropského turné, které má pracovní název Rocket to Russia. Čekají je koncerty v Budapešti, Bělehradě, Moskvě či Petrohradu. Turné propaguje kompilaci Mutiny On The Bay (2001).

DEAD KENNEDYS SE VRACEJÍ DEAD KENNEDYS SE VRACEJÍ

S Dead Kennedys se opět představí zpěvák Brandon Cruz, který před časem nahradil Jello Biafru. Obsáhlou biografii DK najdete na našem serveru, domovské stránky mají adresu < href="http://www.deadkennedys.com" target="_blank">www.deadkennedys.com.

Jejich hostem bude dánská psychobilly kapela NEKROMANTIX, kterou založil Kim Nekroman poté, co po osmileté službě na ponorkách opustil námořnictvo. Styl skupiny prý nejlépe charakterizuje název jedné z jejich prvních nahrávek Elvis Meets The Wolfman. Rock''n''roll s punkovým a místy HC přízvukem a k tomu texty, jaké byste mohli najít na soundtracku k „béčkovému“ hororu. Nekromantix jsou kapela, která se již málem rozpadla kvůli vzrůstající míře „společenské unavenosti“, a přijíždí do Prahy před svým půlročním americkým turné.

Na úvod večera se představí domácí PRAŽSKÁ SUPERKAPELA P.S. < href="http://www.ps.freemusic.cz" target="_blank">www.ps.freemusic.cz.
zavřít