KRYŠTOF HLEDÁ MODELKY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

CO ČEKÁ KRYŠTOF v nejbližší době? V rádiích už rotuje druhý singl ze Siločar Tramvaje. Jde o duet s Jardou Švejdíkem z Priessnitz, na který se bude točit video v režii Jaromíra Pesra (má za sebou např. klip Tanečnice pro Tata Bojs). Hlavní roli ztvární Simona Krainová. V souvislosti s tímto natáčením byl vyhlášen konkurs na další modelky, které by měly v klipu účinkovat.

KRYŠTOF HLEDÁ MODELKY KRYŠTOF HLEDÁ MODELKY

Zájemkyně mohou posílat svá fota, nacionále a míry do 13. února na adresu: Atelier Intimate, Řipská 1, 100 00 Praha 10 nebo na e-maily rp@intima.cz, martina.tumova@krystof.cz. Natáčení bude probíhat 27. února.

28. února převezme Kryštof v Paláci Akropolis zlatou i platinovou desku za prodej alba V siločarách. Akce je neveřejná (jen na pozvánky) a Kryštof na ní zahraje několik skladeb. 14. března uvidíme kapelu na Žebříku 2002 a v koncertování bude pokračovat až do června. Poté ji čeká série letních festivalů. 22. března se kluci odeberou do ostravského studia C, aby znovu natočili všechny své singly, avšak s anglickými texty. Mělo by se jednat o Lolitu, Cosmoshop, Obchodníka s deštěm a OnaNe.
zavřít