ALGIDANCE CHILLOUT TOUR ZAČÍNÁ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

ALGIDANCE CHILLOUT TOUR odstartovala 27. června v Příbrami. Jedná se o šňůru po sportovních a hudebních akcích u nás a na Slovensku - odpočinkovou zónu s názvem Algidance Chillout Tent . Kromě poslechu muziky si ve stanu můžete zahrát interaktivní hru nebo si dát jeden z mnoha speciálních míchaných drinků se zmrzlinou. Jistě vám neuniklo, že CD ALGIDANCE CHILLOUT je přílohou REPORTU 6/03.

ALGIDANCE CHILLOUT TOUR ZAČÍNÁ ALGIDANCE CHILLOUT TOUR ZAČÍNÁ

Stan o velikosti 18x20 metrů navrhl Milan Cais z Tata Bojs (Milan je absolventem AVU a kromě hudby se aktivně věnuje výtvarnému umění).

V Algidance Chillout Tent je umístěna i Milanova nová výtvarná instalace - interaktivní hra pro dva hráče s názvem „Zlatá rybka“. V obřích fóliových akváriích jsou umístěny dvě nafukovací létající ryby, které hráči ovládají pomocí vysílačky - joysticku. Jejich úkolem je vmanévrovat obě ryby do tunelu, který akvária spojuje. Pokud se jim to povede, senzory spustí chilloutový videoklip, který si hráči před začátkem hry vybrali...

Na pódiu se při jednotlivých akcích představí jak začínající DJs a kapely, tak i známá jména od nás i ze světa – např. Tam-Tam Orchestra, Nana Zorin, Lazy Jimmy, Maradona Jazz, Khoiba nebo slovenská kapela Veneer, DJ Blue, DJ Liquid A nebo DJ Tall. Na festivalu Creamfields zahrají v Algidance Chillout Tent také Djs z Café Del Mar.Aktuální seznam akcí pro Algidance Chillout Tent :

4.-6. červenec, Český Brod - festival Rock For People

11.-12. červenec, Ostrava – festival Colours of Ostrava

18.-19. červenec, Trenčín (SR) – festival Bažant Pohoda

25.-27. červenec, Hříměždice - High Jump (Otevřené mistr. ČR v extrémních skocích do vody)

1.-2. srpen, Poprad (SR) – festival OKEY Léto

8. srpen, Roudnice nad Labem - festival Creamfields

23. srpen, Pardubice – festival Summer of Love

6. září, Bratislava, Zlaté písky (SR) – festival Dance 2003

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít