TECHNO V KOSTELE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

V pátek 17. října proběhne v teplickém kostele Sv. Bartoloměje již šesté pokračování série techno akcí s názvem HOLY_DAY.

TECHNO V KOSTELE TECHNO V KOSTELE

Hlavní hvězdou večera bude polovina populárního Djského Dua Space DJz, Ben Long (Potential Rec.) ve dvouhodinovém DJském vystoupení. Sekundovat mu budou ve speciálních setech na 4 gramofony a 2 mixy hned 4 přední čeští techno DJs. Za server Techno.cz DJ Matrix vs. Pavel Krejdl, teplickou scénu budou reprezentovat zástupci stáje Radicals – DJ Mountain vs. DJ THC.

HOLY_CONNECT Superb Techno Seriál, issue 6.

Pátek 17-10-2003 kostel St. Bartholomeus Teplice
Ben Long (Potential Rec._Space DJz/UK)
DJ Matrix vs. Pavel Krejdl (Techno.cz/CZ) 4 decks show
DJ Mountain vs. DJ THC (Radicals/CZ) 4 decks show

BEN LONG (UK)
Space DJz - Nova Mute/Potential Rec.

Londýňan, který vyrostl na hip-hopu se skatem v ruce je polovinou originálního projektu, který spolu s Jamiem Bissmirem nazvali Space DJz. Kombinace techna, hip-hopu, funky i breakbeatu je patrná ale i v Benových DJ setech. Jeho styl mixovaní je forma exhibice, během které přehraje obrovské množství hudby mnoha stylů a jeho sety doslova překypují energií.

Čilí je i produkčně, vedle labelů Infonet, Soma či Nova Mute musíme zmínit Longův vlastní Potential Records, kde kromě Bena a Jamieho vydávají i The Advent, Chris McCormick, Oliver Ho, Inigo Kennedy, Umek nebo třeba Ade Fenton. Speciálně pro Českou Republiku vydali před 2 roky Space DJz 2CD Last DJz on Earth na značce Nextera, obsahující i samostatný set Bena Longa.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít