The.Switch pokřtí zabijačkové album

Vydáno 05.12.2008 | autor: redakce

The.Switch dokončili nahrávání nového materiálu Na Dosah. Pokřtí ho 13. prosince v pražském Paláci Akropolis v rámci horrorové zombie-show Zabijačka Sobotní Noci. Společnost jim budou dělat Atari Terror.

The.Switch pokřtí zabijačkové album The.Switch pokřtí zabijačkové album

Nejedná se o album v klasickém slova smyslu. Jde o první pětipísňovou část koncepční trilogie. Nahrávka zatím nevyjde na CD, ale pouze na speciálních webových stránkách, které právě připravujeme a kde bude volně ke stažení. Další dvě části budou následovat v průběhu příštího roku. Až trilogii dokončíme, plánujeme ji celou zrekapitulovat na exkluzivním limitovaném CD,“ uvedl Michal Novák, kytarista The.Switch.

Zatím jediná šance slyšet náš nový materiál bude tedy na Zabijačce Sobotní Noci. Rádi bychom tímto na tuto speciální show všechny pozvali. Bude se jednat o nejvýpravnější a největší koncert The.Switch i Atari Terror v historii. Na přípravě akce spolupracujeme již několik měsíců a věnujeme jí obrovské úsilí,“ dodává za obě kapely Novák.

Pokud se tedy chcete na jeden večer přenést do světa zombie, upírů či jiných netvorů a monster, přitom si užít pořádnou porci rockové muziky a exkluzivní premiéru nových skladeb The.Switch, přijďte 13. prosince do pražské Akropole. Zabijačka Sobotní Noci má i své vlastní webové stránky – http://zabijacka.bandzone.cz, na kterých naleznete bližší podrobnosti o celé akci i tematická videa obou kapel.

zdroj: www.championship.cz

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít