CHLAPARK NABÍDNE ŘADU PŘEDNÍCH KAPEL

Vydáno 07.07.2009 | autor: redakce

Letní roadshow STAROPRAMEN CHLAPARK se opět rozjíždí. Letos navštíví v termínech od 9. července do 4. září celkem sedm měst v celé České republice. O víkendech si přijdou na své příznivci skvělé hudby, zábavy, soutěží a samozřejmě sportu.

CHLAPARK NABÍDNE ŘADU PŘEDNÍCH KAPEL CHLAPARK NABÍDNE ŘADU PŘEDNÍCH KAPELStaropramen Chlapark 2004 navazuje na loňský úspěšný projekt Staropramen Chlapark 2003 a na tradici Pivních výcvikových táborů v letech 2001 a 2002. Letošní ročník potrvá na každém místě dva dny a správní chlapi se určitě vyřádí. Chlapark se stane místem plným koncertů, sportu, soutěží a kvalitně ošetřeného piva.Bohatý doprovodný program nabídne zajímavou podívanou. Návštěvníci budou moci shlédnout několik exhibic – od mnohonásobného mistra republiky Petra Kuchaře ve freestyle motokrosu, přes mistra světa Martina Šimůnka v bike trialu až po závody ve čtyřkolkách. Odvážlivci si budou moci zahrát fotbal v industriální kleci, vyzkoušet si lezeckou stěnu nebo veslařské trenažéry.Součástí programu bude jako tradičně vystoupení oblíbených hudebních kapel. Divokej Bill bude koncertovat na všech 7 roadshow Staropramen Chlapark 2004. Ve vybraných městech se představí například kapely Chumbawamba, Transglobal Underground, Support Lesbiens nebo Medvěd 009.Součástí Staropramen Chlaparku bude Staropramen Sportbar, obří stan s pivním barem o délce 40 m, kde budou na obrazovkách k vidění sportovní přenosy či hudební klipy.Pro všechny pak bude samozřejmě připraveno točené pivo a občerstvení. Na čepu budou Staropramen Ležák, Granát, Světlý a Černý. K vidění bude i rychlovýčep, používaný v Sazka Aréně.Změnou oproti předchozímu ročníku je možnost zakoupit vstupenky v předprodeji v sítích TicketArt a Ticketstream. Cena dvoudenní vstupenky je pouze 170 Kč. Děti do 130 cm mají navíc vstupné zdarma!9. – 10. 7. Olomouc – Envelopa
16. – 17. 7. České Budějovice – Výstaviště
23. – 24. 7. Hradec Králové – Gočárův okruh
6. – 7. 8. Most – Autokemp Benedikt
13. – 14. 8. Ostrava – Poruba, krajský soud
20. – 21. 8. Jablonec nad Nisou/Liberec – Tajvan
3. – 4. 9. Brno – Veveří

Banana

Velice netradiční akvizicí ve stáji Universal music je mladá ostravská skupina Banana.

Buty
Zakládající dvojice Pastrňák - Kroczek posléze dva roky hraje v doprovodném orchestru zpěvačky Marie Rottrové a později také v Redlově AG Fleku. Převážně v tomto období vznikl materiál, který se později objevil na debutovém albu "Pískej si pískej" (1992), které ovšem nezaznamenalo téměř žádný ohlas. O dva roky později vychází další deska "Ppoommaalluu", jejíž songy proslavil svěrákovská road-movie Jízda.

Daen and the Groove Company
Chrudimská kapela, která existuje od března roku 1993, vás nasytí poctivým funky nářezem.

Divokej Bill
Úvalská kapela Divokej Bill vznikla roku 1997, kdy v obsazeni Vašek Bláha - kytara, zpěv, Ondra Pospíšil - banjo, zpěv, Míla "Jurda" Jurač - basa, zpěv a Ota Smrkovský - bicí, dala hlavy dohromady a sestavila zhruba desetipísňový program, se kterým začala objíždět menší kluby a hospody v okolí.
Double Bubble
Pardubická kapela pardubická skupina složená z bývalých členů Double Deckers, Bubble jet a nejlepšího bubeníka z Pardubic existuje teprve necelý rok.

Hypnotix
Už Monika Načeva doporučovala nepropásnout žádnou šanci vidět pražskou trance-dubovou legendu živě.Chumbawamba

Členové britské pop punkové skupiny Chumbawamba, známé svými levicovými a anarchistickými politickými názory, které přenáší i do svých písní, se v hudebním světě pohybuje více než 18 let.

In Memory
Členové In Memory se dali dohromady na gymnáziu a jejich první tři nacvičené písně měly veřejnou premiéru na školní vánoční besídce.

Mandragora
Skupina se poprvé výrazněji prosadila v roce 1995, kdy vydala demosnímek Turning s hudbou na texty z Pána prstenů.

Medvěd 009
Boční projekt kmenových členů souboru Divokej Bill, který úspěšně ''žije'' simultánně s domovskou kapelou.

My Mixture
Ústecká skupina My Mixture hypnotizuje kombinací rozmáchlých kytarových ploch a uhrančivých rytmů.

Naked Floor
Formace Naked Floor povstala v roce 2001 z trosek zábavové kapely Propast. Od začátku se soustřeďuje na vlastní tvorbu a stále piluje svůj hudební projev.

Narvan
Znovuzrozená brněnská funk-rocková legenda se loni objevila na scéně po tři roky dlouhé přestávce.
November 2nd
Skupina November 2nd je mnohými hudebními publicisty považována za tuzemský objev.

Priessnitz
Punkoví Chlapi z práce z konce 80. let jsou označováni jako předchůdci současných Priessnitz. Cesty hlavních postav dnešních "Mágů z hor" Petra Kružíka a Jaromíra Švejdíka se setkaly ovšem mnohem dříve.

Radium Nfo
Objev na české taneční scéně, brněnská kapela hrající drumandjazzandbass funguje už od roku 1999, momentálně v osmičlenné sestavě.

Skyline
Pražská formace Skyline vznikla v roce 1997. Její jádro tvoří autor převážné většiny hudby Hoffy_M a bubeník Radek Bureš.

Southpaw
Na české scéně se Southpaw objevili už před osmi lety, kdy se věnovali tzv. nezávislé kytarové hudbě.

Support Lesbiens
Anglicky zpívající Support Lesbiens patří mezi nejpopulárnější skupiny současné české pop music.

Wohnout
Tahle parta patří mezi hrstku mladých českých klubovek, jimž se podařilo podepsat smlouvu s velkým labelem (Sony) a dostat se tak do širšího povědomí.

www.staropramen.cz
zavřít