KOMPLETNÍ INFO O HIPHOP KEMPU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

O víkendu 13.-15. srpna se areál Stříbrný rybník v Hradci Králové změní v HIPHOP KEMP. Jeho pořadatelé sestavili odpovědi na nejčastější dotazy týkající se tohoto hiphopového svátku.

KOMPLETNÍ INFO O HIPHOP KEMPU KOMPLETNÍ INFO O HIPHOP KEMPU

Hip Hop Kemp FAQ - odpovědi na nejčastější dotazy1. Kde přesně se Hip Hop Kemp v Hradci Králové od 13.-15. srpna 2004 koná?
V areálu kempu Stříbrný rybník ( www.stribrnyrybnik.cz) v Malšově Lhotě na samotném pokraji Hradce Králové. Přesnou mapku naleznete na hhk webu v sekci navigace.

2. Jak se dostanu z hlavního vlakového nádraží na Stříbrňák?
Přímo z vlakového nádraží jedou směr stanice"Stříbrný rybník" dvě autobusové linky MHD – bus č. 11 a č. 17, jedné trvá cesta přes město cca 20 minut, druhé 30 minut. Stejné linky slouží k dopravě ze Stříbrňáku do centra města. Podrobný jízdní řád linek naleznete zde: linka č. 11, linka č. 17.

3. Je poplatek za kempování zahrnut v ceně lístku?
Ne, za užívání areálu autokempu se platí zvlášť. Nicméně tyto poplatky jsou poměrně nízké: osoba - 10 Kč/den stan 20 Kč/den automobil - 20 Kč/den

4. Kde jinde než ve zmíněném kempu se mohu ubytovat?
Chatky uvnitř areálu jsou již rezervovány. Další možností je ubytování v Hradci Králové – seznam zařízení je ke stažení na tomto odkazu.

5. Seženu vůbec ještě lístky na místě?
Ano, lístků bude na místě dostatek, takže se nikdo nemusí obávat, že by přijel na festival a už se do areálu nedostal.

6. Jak to bude s jídlem?
V areálu festivalu bude dostatečný množství stánků s jídlem (pochoutky na grilu, langoše, vegetariánská kuchyně…) + mini kiosek, kde budou k dostání základní potraviny typu: pečivo, mléko, uzeniny atd…

7. Budou v areálu sprchy a dostatečný počet WC?
Ano, hygiena bude v dostatečné míře zajištěna (sprchy, WC, pisoáry, mobilní umyvadla…). Bude možnost využití jak pevných zařízení v areálu, tak mobilních od firmy Toi Toi.

8. Mohou do areálu festivalu například i malé děti?
Ano mohou, žádné věkové omezení pro vstup do areálu festivalu není. Jinak areál je plně bezbariérový.

9. Mohou na festival psi?
Vstup psům do areálu+autokempu je povolen. Prosíme majitele psů o dostatečné ohlídání svých mazlíčků a používání náhubků.

10. Budou u vstupu nějaké přísné zákazy?
Pro bezpečnost nás všech budou vždy všichni podrobeni osobní prohlídce. Do areálu je přísný zákaz vnášení zbraní, nožů a ostrých (popř. skleněných) předmětů. Dále pak nejrůznější druhy psacích potřeb (především fixy), spreje.

11. Mohu přijet na festival již ve čtvrtek?
Ano, možnost kempování u areálu v autokempu bude již od čtvrtečního odpoledne. Hlavní brány festivalu se však otevřou v pátek 13.8.2004 po 12:00 (ideální čas pro příchod bude kolem 15:00), první koncert festivalu startuje úderem 17:00.

12. Mohu zůstat v autokempu se svým stanem až do pondělí?
Ano, ta možnost tu je, samotný autokemp bude končit v pondělí 16.8.2004 ve 12:00.

13. Je možné na Kempu vystupovat?
Na Bbarák live stage samozřejmě ne, line-up i rozpočet jsou již nějakou dobu uzavřeny. Nicméně pro všechny MCs je připraven Open Mic Stage (Shure tent večer), tzn. Možnost předvést freestyle hned před několika národy. Za vystupování na Open Mic Stage se nevyplácí honorář a účinkující v něm nemají právo na volný vstup na festival. Na Kofola stagi budou přes den probíhat jak plánované vystoupení nejlepších breakdance skupin, tak možnost breakování ostatních bboys, kteří na festival dorazí. Prostě jam.

14. Je line-up konečný?
Vylazují se poslední detaily a kromě jedné novinky, která bude ohlášena za několik dní se line up nehodlá rozšiřovat. V dohledné době bude též zveřejněn seznam DJs, kteří budou hrát v jednotlivých stanech + performers doprovodného probramu (breakdance crews, hakisak, flatland, skateboard...)

15. Jak to vypadá s graffiti na Kempu?
Je připraven velký graffiti jam. Pozvaní writeři z České republiky i zahraničí dostanou prostor na 60 metrů dlouhý a 2 metry vysoké umělé ploše. Je na co se těšit!!! Seznam malujících lidí očekávejte v nejbližších dnech. Pro návštěvníky je však jam uzavřen, účastnit se ho mohou jen pozvaní writeři.

UPOZORNĚNÍ!
Stejně jako loni prosíme všechny writery, aby si na jeden víkend v roce pokud možno zapomněli ve svých domovech spreje/fixy a vyvarovali se používání sprejů a taggování jak v areálu, tak v Hradci. Neradi bychom v budoucnu opět stěhovali festival například bohužel na nějakou prašnou louku uprostřed lesů bez možnosti koupání.

Děkujeme za pochopení.
Jakékoliv další dotazy, které jste výše nenašli prosím směřujte na mail info@hiphopkemp.cz.
Děkujeme

www.hiphopkemp.cz

zavřít