TANEČNÍ EXPLOZE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Osmé pokračování největší jihočeské taneční akce (S)Explosion se blíží. I tentokrát se můžete těšit na velké hvězdy.

TANEČNÍ EXPLOZE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH TANEČNÍ EXPLOZE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Největší pravidelná jihočeská indoor party hlásí již své osmé pokračování. Větší, propracovanější, v nových pavilonech a s většími hvězdami za mixážními pulty. K dispozici je už i LINE UP!!!

Dva pavilony na českobudějovickém Výstavišti budou hostit taková jména jako je již legendární polovina známého anglického seskupení SPACE DJS - Jamie Bissmire společně s vítězi dvou ročníků ankety o nejpopulárnějšího DJ České republiky Dj Orbitha a Djane Luccu. Společně s nimi na Futurebeat.cz vs Clubber.cz areně vystoupí jeden z nejdéle hrajících českých matadorů Dj Pietro a Dj Home.

Maxistore funny arena zaměřená na veselé houseové a trancové skladby pro rozkalené, převážně jak je již dobrým zvykem, pražské a budějovické „starší a pokročilé“ představí tyto pány DJs - Molczika, Marko Jelice (Srbsko), Swoopa, Efendyho a Paola Tuschela.

Jak již napovídá název akce, vše se zde ponese v duchu nefalšovaného sexu. Speciálně pro tuto příležitost připravují „chlapci“ z Phase Praha hodně výstřední videoprojekci a ve spojení s dekoracemi a opravdu sexy tanečnicemi se mohou návštěvníci těšit na hot night:-))
zavřít