Beskydy Sound už za týden

Vydáno 07.08.2010 | autor: PR

Jsou to dva roky, kdy na nábřeží Ostravice ve Frýdku-Místku vystoupili legendární Alphaville a další kapely v rámci třetího ročníku festivalu Beskydy Sound. Po odmlce v roce 2009 se festival vrací v plné parádě.

Beskydy Sound už za týden Beskydy Sound už za týden

V sobotu 14. srpna se na dvou pódiích představí domácí špička – Horkýže Slíže, Vypsaná fixa, David Koller (zahraje hity kapely Lucie), Toxique, The Cornflakes a dále zahraniční umělci jako Satrianiho žák Geoff Tyson, bosenští Dubioza Kolektiv. Kromě hudebního programu na návštěvníky čeká řada příjemných novinek. Festival se snaží vyjít vstříc rodinám, které nechtějí nechávat své děti doma, ratolesti do výšky 140 cm mají vstup na festival zdarma a budou pro ně připraveny nafukovací atrakce a soutěže o ceny s projektem Tonda Obal. Beskydy Sound se letos snaží být ohleduplný k přírodě a usiluje o certifikaci Čistý festival společnosti EKO-KOM.


Proto bude v areálu bude připravena celá řada tzv. zelených bodů, kde mohou návštěvníci třídit odpad, na květinovém stánku projektu Čistý festival budou za přinesené plasty a papíry dokonce odměňováni milými dárky. Návštěvníci budou mít také snazší dopravu na festival. S oficiálním dopravcem Českými drahami se podařilo dohodnou posílení posledních nočních vlaků z Frýdku-Místku všemi směry, další oficiální dopravce FM Taxi bude všechny návštěvníky se vstupenkou nebo identifikačním páskem vozit po celou dobu konání festivalu ve Frýdku-Místku za pouhých padesát korun.

zdroj: Mamiart
zavřít