Red Bull i-Battle poprvé v Česku

Vydáno 09.10.2010 | autor: PR

8 týmů, boxerský ring ve zrekonstruovaném Roxy, jásající dav hlasivek, pot a slzy. V pátek 22. října se v Praze namíchá divoce různorodý a energický hudební koktejl: Vladimír z PSH, Bastard DJ's, Milan Cais z Tata Bojs a další

Red Bull i-Battle poprvé v Česku Red Bull i-Battle poprvé v Česku

Pít z něj budou Vladimir a Trafik z PSH, The Fakes, Jiří Burian a Karel Havlíček z Grammar (ex Southpaw), DJové Robot a Akvamen, Bastard DJ`s Jana Kománková a Ondřej Formánek, Mardosha a Milan Cais z Tata Bojs a dvě divoké karty zůstanou překvapením na místě.

 


Bojová strategie je plně v rukou dvoučlenných hudebních týmů. Oldies paruky, orientální prvky, zvířecí motivy a karnevalová choreografie. To vše ba více je možné. Jedinou funkční zbraní ale bude libovolný mp3 přehrávač nacpaný variací moderních hitů, tvrdých kytar, rychlého elektra, starých šlágrů, ploužáků a třeba i zpívánek. Remixy ani mashupy nejsou povoleny, tady jde o výběr té nejvhodnější melodie pro daný moment.

 


Zajištění startovního pořadí proběhne stylově losováním z klobouku a hodem mincí. V ringu se pak týmy utkají na tři kola po 60ti vteřinách. Kdo dostane z publika více hluku složeného z potlesku, pískání, dupání či hysterického jekotu vyhrává a postupuje klasickým pavoukem dál. Red Bull i-Battle tak dává not-žíznivým bojovníkům unikátní možnost představit publiku své oblíbené písně a ukázat schopnost interakce se soupeřem i uvnitř týmu. Přijďte si poslechnout epické melodie a nechat se strhnout vlnou šíleného charisma a provokativní originality. Více na www.redbull.cz/ibattle.

Zdroj: Next Level
zavřít