Christina Aguilera s Cher ve filmu

Vydáno 03.11.2010 | autor: PR

Christina Aguilera má za sebou filmový debut. Hereckou partnerkou jí je ostřílená diva Cher. Hudební film Burlesque doprovází i velmi očekávaný soundtrack.

Christina Aguilera s Cher ve filmu Christina Aguilera s Cher ve filmu

Sony Music vydává 22. listopadu nahrávku Burlesque, soundtrack ke stejnojmennému filmovému muzikálu společnosti Sony Pictures, ve kterém v hlavních rolích uvidíme zpěvačky Christinu Aguileru a Cher. Velmi očekávaný soundtrack obsahuje zbrusu nové skladby nazpívané pětinásobnou držitelkou Grammy Christinou Aguilerou, která je také jejich spoluautorkou. Produkce se ujali renomovaní Tricky Stewart, Linda Perry a Ron Fair, autory skladeb jsou Claude Kelly, Tricky Stewart a Sia. Soundtrack také obsahuje dva nové tracky nazpívané legendární zpěvačkou Cher, včetně silné balady You Haven´t Seen The Last Of Me z pera Diane Warren a produkované Mattem Serleticem. Tato skladba je první původní song, který Cher nazpívala za posledních sedm let a zároveň jejím debutem na poli filmového muzikálu. Soundtrack dále obsahuje coververze a předělávky dnes již klasických písniček Something´s Got A Hold On Me a Tough Lover slavné bluesové, jazzové a soulové zpěvačky Etty James a A Guy What Takes His Time původně od Mae West, všechny tři v pěveckém podání Christiny Aguilery.

 
Christina Aguilera si díky Burlesque odbyla svůj filmový a muzikálový debut v roli hlavní postavy. V Burlesque hraje po boku slavné Cher, pro níž to je první velká filmová role od roku 1999 a vůbec první role ve filmovém muzikálu.
Burlesque napsal a režíroval Steven Antin, který je známý také jako herec (seriál NYPD: Blue, filmy The Goonies, Drive). Producentem snímku je Donald De Line.
 

 
tracklist soundtracku Burlesque:
01 Something's Got A Hold On Me Christina Aguilera
02 Welcome To Burlesque Cher
03 Tough Lover Christina Aguilera
04 But I Am A Good Girl Christina Aguilera
05 Guy What Takes His Time Christina Aguilera
06 Express Christina Aguilera
07 You Haven't Seen The Last Of Me Cher
08 Bound To You Christina Aguilera
09 Show Me How You Burlesque Christina Aguilera
10 The Beautiful People (from Burlesque) Christina Aguilera

Zdroj: Sonny Music

DM
zavřít