RADIUM.NFO VE STŘEDU V ROXY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Talentovaná brněnská formace pohrávající si s nejrůznějšími styly elektronické hudby i jazzu RADIUM.NFO se představí ve středu 3. listopadu v klubu Roxy.

RADIUM.NFO VE STŘEDU V ROXY RADIUM.NFO VE STŘEDU V ROXY

Velmi originální partička si už vydobyla své místo na domácí elektronicko-akustické scéně a s drum'n'bassovým mágem Onehalphem v čele nabízí posluchačům pestrou směs drum’n’bassu, breaků, hiphopu, jazzových prvku a hutných bassů.

K tomu si ještě přimyslete stylové scratche a nenucený rap, vše poskládané velmi zkušeně a uvolněně a už zhruba víte o co v Roxy 3. listopadu půjde. Radium Nfo (název kapely je v podstatě vzdáním holdu jedné nejmenované warézové crew, kterou jistě zná téměř každý kdo přišel do styku s komponováním elektronické hudby na PC) fungují již od roku 1999 a v roce 2002 vydali svoje debutové album jednoduše nazvané „Release Tracks“.

Od té doby hráli na mnoha festivalech a v absolvovali bezpočet vystoupení v klubech po celé ČR. V současnosti hrají v osmičlenné sestavě (kytara, kontrabass, bicí, perkuse, bonga, saxofon, trumpeta a vokál) a v poslední době se k projektu pravidelně přidává i veleschopný experimentátor dj Matoa.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít