Intro: Bratr iREPORT

Vydáno 28.09.2010 | autor: Marek ProsTak trochu ve stínu REPORTU se donedávna nacházel jeho mladší elektronický brácha – portál iREPORT.cz. Jeho funkce je však od tištěného magazínu dost odlišná a obsah zcela unikátní, což vnímá stále větší množství čtenářů, a tak prakticky každý měsíc zaznamenává osobní rekord co do statistik. V létě byl kupříkladu vděčným zdrojem všemožných festivalových informací a obří galerií, čítající na 60 fotoreportů z akcí pod otevřeným nebem.

Mimochodem, o neutuchající aktivitě našich fotografů svědčí počet dosud zveřejněných obrazových reportáží, blížící se počtu 1700. Vynásobte si to stovkou a dojdete k celkové cifře hudebních fotek na iREPORTU.

Dominantní místo na tomto webu má však denní hudební zpravodajství a publicistika, chybět nemohou soutěže, ankety nebo přehled akcí, přesah do filmu i jiných žánrů atd., a co nevidět se server opět stane platformou pro hlasování v anketě Žebřík.

Proč o tom všem píšu? iREPORT právě prochází obsahovým a grafickým redesignem. Kromě výše uvedeného ještě rozšíří své funkce a působnost směrem k hudebníkům a jejich fanouškům. Bude nám potěšením i poučením, když nám představu o nové podobě, co by neměla postrádat, aby byla „user friendly“, pošlete na redakce@ireport.cz. Nápady rádi odměníme!

Jarda Hudec, vydavatel
 

Intro: Bratr iREPORT Intro: Bratr iREPORT

zavřít