THE WALL V PLZNI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Kombinaci muzikálu a koncertu na motivy slavného představení a alba Pink Floyd THE WALL slibuje multimediální show Filipa Benešovského, na kterém vystoupí na tři desítky předních českých muzikantů. Akce proběhne 18. února v plzeňském DK Inwest.

THE WALL V PLZNI THE WALL V PLZNI

Multimediální show Filipa Benešovského a jeho přátel, která ztvárňuje legendární představení britské legendy Pink Floyd - The Wall. Nejedná se o muzikál ani o standardní koncert, i když s obojím to má něco společného.

Vystoupení zahrnuje hudební složku, která je na několika místech dokonce kvadrofonní, dvě na sobě nezávislé videoprojekce, rekvizity a krátké herecké vstupy. V projektu se představí přední čeští muzikanti, např. Vladimír Kulhánek, Vít Sázavský, Jan Militký a dalších zhruba třicet hudebníků. Čeká na vás jedinečná show, která se v Plzni s největší pravdpodobností již nebude opakovat.

Nenechte si tedy ujít legendární písně Rogera Waterse ve velkolepém představení The Wall, které uchvátilo celý svět. V Plzni jste mohli představení vidět již v rámci loňských Strun na ulici.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít