Rapová smetánka na Votvíráku. Podívejte se na celý line-up

Vydáno 08.06.2019 | autor: redakce

Rytmus, Yzomandias, PSH, Smack, Ty Nikdy Label, Maniak a další to v polovině června rozbalí v rámci festivalové show Red Bull Presents: Rap 'n' Roll, která proběhne 14. - 15. června na prvním velkém festivalu sezóny Votvíráku. Vystřídají se snad všichni matadoři i vycházející hvězdy české a slovenské hip hop scény.

Rapová smetánka na Votvíráku. Podívejte se na celý line-up Rapová smetánka na Votvíráku. Podívejte se na celý line-up

Na 13. ročníku multižánrového festivalu Votvírák v Milovicích, na nějž se se rok co rok vrací kapely jako Kryštof, Divokej Bill, Mandrage nebo Rybičky 48, nebude ani letos chybět rapová stage pod hlavičkou Red Bull Presents. Na střeše hudebního autobusu se v pátek 14. od 15.30 a v sobotu 15. června od 18.00 vždy do 2.00 ráno vystřídá elita českého a slovenského hip hopu. Nečeká vás jen pódium obklopené hutným zvukem, ale i spousta barů postavených v bezprostřední blízkosti, kde se můžete během koncertů osvěžit a dodat si energii na celý večer.

Votvírák hostil v první den Chinaski, Dymytry i BSP v čele s Kamilem Střihavkou

Páteční show na vzdušném pódiu obstarají Candymane, nejrychleji deklamující rapper  Bitman, bezprostřední rapper a ve svých sděleních surový Čavalenky, heavymetalový rapper Redzed, Tubs & Pain + DJ Pirez, král slovenského hip hopu Rytmus, výrazný rapper Strapo a na závěr Smack a Yzomandias X Nik Tendo (Milion +).

V sobotu vás do varu dostanou česká rapperka Hellwana, mladá naděje české rappu Dropkid, Prezident Lourajder a DJ Emil, oblíbený slovenský rapper Delik, Ty Nikdy Label v kompletní sestavě, Maniak, hardrockoví rappeři Řezník a DeSade v uskupení Sodoma Gomora, nekorunovaný král českého undergroundu PTK a jízdu završí česká stálice PSH.

Druhý den Votvíráku opanovali Arakain, Jaroslav Uhlíř nebo Debustrol

Text: TZ, Lukyn Wagneter/Red Bull Media House

Témata: Votvírák, hip hop, rap, Red Bull, stage, festival

zavřít