Tři sestry zvou na květnový open air v Praze. Dorazí i Visací zámek, Vypsaná Fixa a další

Vydáno 06.04.2016 | autor: redakce

Tři sestry letos oslaví své 31. narozeniny. Oslavy propuknou hned příští měsíc, a to 20. a 21. května na výročním koncertu Tři sestry 31 Let Open Air v pražském areálu A-parku ledárny Braník.

Tři sestry zvou na květnový open air v Praze. Dorazí i Visací zámek, Vypsaná Fixa a další Fanoušci Tří sester se mohou těšit na open air v Braníku

Samotný koncert Tří sester bude probíhat přes dvě hodiny a během něho se můžete těšit na dětský pěvecký sbor, ohnivou show, spoustu staronových písní, hostů a kamarádů z jiných souborů, kteří si přijdou zahrát, zazpívat a hlavně pogratulovat!

S kapelou Tři sestry na zkoušce, v zákulisí i na velkém koncertě v O2 areně

Mezi hosty nemohou chybět: Horkýže Slíže, Ivan Mládek a Banjo Band, Visací Zámek, Vypsaná Fixa, SPS, Plexis, Zóna A, Ešus, Doctor P.P., E!E, De Bill Heads, MZH, Apple Juice, Zputnik, Totální nasezení, Pirates Of The Pubs, P.U.M. a další.

A co všechno prostorný areál návštěvníkům nabídne? Výbornou dopravní dostupnost z centra, park se nachází přímo u tramvajové zastávky Pobřežní cesta. Kromě toho organizátoři zajistí také dětský koutek, úschovnu kol, oddychovou zónu s čajovnou, hrací zóna Radegast, stánek s merchem kapel, a dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst.

tz, jm

zavřít