Altrockový večírek v MeetFactory nebral konce. Nothing More byli plní energie

Vydáno 2024-02-07 06:56:13

Sejde se Dán, Japonec a Američan. Ne, to není začátek vtipu. Právě tahle sestava se totiž potkala v pražské MeetFactory v rámci společného koncertu. Hlavní hvězdou večera byli Nothing More, kteří čerpali ze snad bezedné studnice energie. Už při úvodní Let 'em Burn řádil Jonny Hawkins jako urvaný ze řetězu. Jak je u něj zvykem a už typickým znakem – bos a pomalovaný nešetřil úsměvy, a dokonce ani kontaktu s publikem. Z jednoho fanouška si udělal živá bicí, dalšímu vzal mobil, aby na něj natočil nejen sebe, ale i skvělou atmosféru, která v klubu panovala.
Před Nothing More publikum rozehřáli dánští Siamese a SiM z Japonska. První zmíněná kapela při svých vystoupeních používá housle, jež jen podtrhují veškeré emoce, které Severoevropané svými songy chtějí vyjádřit. Pro SiM to v MeetFactory byla nejen česká, ale rovnou evropská premiéra. Na setlistu nechyběla ani skladba The Rumbling, která je úvodní znělkou známého anime seriálu Attack on Titan.

Foto: Monika Jetelová
Témata: Nothing More, SiM, Siamese, MeetFactory, Rock For People

Altrockový večírek v MeetFactory nebral konce. Nothing More byli plní energie Altrockový večírek v MeetFactory nebral konce. Nothing More byli plní energie

Zobrazit fotogalerii (37)

zavřít